خرید فروش اره دورکن و پانل بر

لیست قیمت انواع دستگاه اره دورکن چوب

لیست قیمت انواع دستگاه اره دورکن چوب: دستگاه های اره دورکن چوب مدل های مختلفی دارند و از همین رو قیمت های هر مدل و هر برند نیز متفاوت می باشد.

دورکن ها می توانند در انواع بزرگ و کوچک باشند، در این میان دورکن های مخصوص صفحات بزرگ که از نوع واگنی و یا ریل دار و یا لكوموتيوي می باشند به دلیل اینکه طراحی آن ها برای کار بر روی صفحات بزرگ بوده است از نظر کارکرد بسیار راحت و مناسب می باشند و سرعت عمل آن ها در اجرای کار بسیار مناسب می باشد.

دستگاه های دورکن انواع مختلفی دارند و چنانچه هدف شما از خرید این دستگاه راه اندازی یک کارگاه کابینت سازی می باشد بهتر این است که مدل های زیاد کوچک را خریداری نکنید چرا که در این دستگاه ها صفحات چوب و ام دی اف نمی توانند به طور کامل بر روی دستگاه قرار بگیرند و در این حالت ناچار خواهید بود ورق های مربوطه را از وسط جدا کنید که انجام این عمل باعث می شود که پرت کار افزایش یابد که از نظر اقتصادی مقرون به صرفه نیست و همچنین در صورتی که اپراتور کمکی در کناره دستگاه نباشد ممکن است صفحه به علت وزن بالای خود دچار قوس گردد و در نتیجه دقت و گونیا بودن کار کاهش یابد.

در بسیاری از موارد خرید دستگاه بزرگتر مناسب می باشد دستگاه بزرگ فضای بیشتری را نیاز دارد و اینکه باید توجه کنید که آیا این فضا را در اختیار دارید یا خیر و همچنین از نظر قیمتی این دستگاه قیمت بیشتری را خواهد داشت و باید به بودجه خود توجه داشته باشید.

این ها برخی نکات مهم و تاثیر گذار بر قیمت دستگاه هستند و باید در هنگام خرید به آن ها توجه داشته باشید.

در بازار صنعت آرنیوس می توانید لیست قیمت انواع دستگاه اره دورکن چوب را بدست آورید و بهترین خرید ممکن را داشته باشید، شما می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته و یا نیاز های خود را در این سامانه ثبت کنید.

مطالعه کنید:
اره دورکن
کاربرد اره دورکن

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو