لیست قیمت انواع اسپیندل موتور cnc

لیست قیمت انواع اسپیندل موتور cnc
15/10/2017

لیست قیمت انواع اسپیندل موتور cnc: برندهای مختلفی از اسپیندل در بازار مشاهده می شود از جمله انواع اسپیندل HSD و Arel و Hertz که هر یک از این اسپیندل ها قیمت های متفاوتی دارند.

تفاوت قیمت هر یک به دلیل نوع اسپیندل، قابلیت ها و کارایی هایی است که اسپیندل مورد نظر دارد که همین عامل باعث ایجاد یک تفاوت قیمت در هر یک شده است.

بازا رصنعت آرنیوس نمایندگی فروش انواع اسپیندل های  آب خنک و هوا خنک با برندهای HSD و Arel و Hertz است، این گروه امکان ارائه انواع اسپیندل های آب در گردش (آب خنک) در توان های 1.5kw – 2.2kw – 3kw – 4kw – 5.5kw و با دورهای 24000Rpm – 42000Rpm – 60000Rpm برای استفاده در CNC چوب – CNC فلز –  CNC طلا را دارد که برای این منظور می توانید با ما مکاتبه کنید.

اسپیندل موتورها در واقع نوع خاصی از موتورهای AC پرسرعت به شمار می روند که توسط درایوهای فرکانس بالا می توان آنها را کنترل نمود و کاربرد عمده آنها در زمینه ساخت CNC است مواردی از جمله عملیات حکای، برشکاری، فرزکاری و … که کاربرد و وظیفه ای بسیار کاربردی دارند.

اسپیندل موتور cnc

شما نیز می توانید انواع و اقسام اسپیندل ها از جمله برندهای HSD و HERTZ را از ما درخواست کنید تا مناسبترین قیمت ها را به شما ارائه دهیم.

ذکر این نکته لازم است که نمونه های تقلبی زیادی از این اسپیندل ها جدیدا در بازار مشاهده شده که شاید از نظر قیمتی مناسب باشند اما در حین کار می توانند خسارت های جبران ناپذیری را به سیستم وارد کنند. لذا در خرید خود دقت لازم و کافی را به خرج دهید.

بازار صنعت آرنیوس مرکز ارائه لیست قیمت انواع اسپیندل موتور cnc با برندهای مطرح موجود در بازار

نظرات کاربران

  • مسلم 27/07/2018