قیمت و هزینه خدمات دستگاه وایرکات cnc
خرید فروش دستگاه وایرکات

قیمت و هزینه خدمات دستگاه وایرکات cnc

قیمت و هزینه خدمات دستگاه وایرکات cnc: گستره خدمات دستگاه وایرکات بسیار وسیع است و همچنین هزینه های مربوط به آن بسیار متفاوت و تابع عوامل متعددی است.

هزینه و قیمت های مربوط به خدمات وایرکات بستگی به نوع کار، تعداد سفارشات، ابعاد کار و طرحی که قرار است بر روی قطعات پیاده شود دارد.

نکته ای که در مورد دستگاه وایرکات مهم است برخورداری دستگاه برش وایرکات از سیستم سی ان سی cnc است و همان طور که می دانیم دستگاه سی ان سی نیازمند اپراتوری قوی و همچنین برنامه نویسی دقیقی است تا بتواند طرح و نوع برش کاری را به طور دقیق بر روی قطعات مختلف پیاده سازی کند. لذا در هنگام درخواست برای دریافت خدمات وایرکات این اطمینان را حاصل کنید که مرکز مورد نظر از تکنسین ها و مهندسین ورزیده ای برخوردار است و این توانایی را دارند که سفارشات را در حداقل زمان ممکن و با حداکثر کفیت ممکن ارائه دهند.

فرایند برشکاری با استفاده از دستگاه های برش وایرکات سی ان سی cnc با استفاده از یک منبع انرژی ترموالکتریکی صورت می گیرد و بدین صورت که بین الکترود دستگاه که یک سیم باریک است و قطعه کار که یک رسانای الکتریکی است جرقه های متناوب و کنترل شده ای صورت می گیرد و بدین طریق عملیات براده برداری انجام می گردد.

همان طور که بیان شد الکترود استفاده شده در این نوع برش نوعی خاص از سیم های باریک است که به دور قرقره ای مخصوص پیچیده شده و از بین قطعه کار عبور می کند. جنس این قطعه سیم معمولا ازجنس برنج است با پوشش خاصی می باشد.

در صورتی که نیازمند اطلاع از قیمت و هزینه خدمات دستگاه وایرکات cnc هستید با مشاوران ما تماس بگیرید و یا نیازها و خدمات خود را در این پایگاه ثبت نمایید.

◊ مشاهده کنید: کاربرد دستگاه وایرکات

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو