قیمت فروش هد دستگاه cnc برش لیزر
خرید فروش تجهیزات cnc

قیمت فروش هد دستگاه cnc برش لیزر

قیمت فروش هد دستگاه cnc برش لیزر: هد دستگاه لیزر حکاکی باید از کیفیت و کارایی خوبی برخودار باشد، کارکرد این قطعه بدین صورت است که وظیفه آن انتقال نیروی لیزر برش از روی محور x بر روی قطعه کار است که این انتفال توسط آینه لیزر صورت می گیرد.

اجزاء هد لیز شامل لنز و آینه لیزر هستن که می توانند نور لیزر را بر روی قطعه کار متمرکز کنند، لذا هد دستگاه cnc برش لیزر از قطعات اصلی در ماشین آلات لیزر محسوب می شود و با توجه به گوناگونی مدل های آن قیمت فروش هد دستگاه cnc برش لیزر نیز بسیار گوناگون می باشد.

با استفاده از دستگاه cnc برش لیزر می توان بر روی مواد مختلفی همچون چوب، شیشه، چرم، لاستیک، سنگ، فلزات و … عملیات حکاکی و برش را انجام داد، ماشین آلات لیزر برش از نظر کار کرد و نوع ماده ای که می توانند برشکاری کنند به دو دسته co2 و فایبر تقسیم بندی می شوند، که تفاوت این دو نمونه ماشین آلات برش لیزر مربوط به نحوه کارکرد و عملکرد آنها است. جهت برشکاری قطعات فلزی و سخت لازم است که از دستگاه cnc برش لیزر فایبر استفاده کنیم البته از این دستگاه ها برای برش مواد غیر فلزی هم می توان استفاده کرد، اما از دستگاه cnc برش لیزر co2 فقط می توان جهت برشکاری مواد غیر فلزی استفاده نمود.

هد دستگاه cnc برش لیزر

در تمام ماشین آلات برش لیزر از هد استفاده می شود که هد دستگاه cnc برش لیزر وظیفه انتقال پرتو لیزر را بر عهده دارد. قطعات مورد استفاده در دستگاه cnc برش لیزر مدل های مختلفی دارند همین مسئله باعث تفاوت قیمت فروش هد دستگاه cnc برش لیزر شده است. بازار صنعت آرنیوس مرکز ارائه لیست قیمت فروش هد دستگاه cnc برش لیزر می باشد که برای این منظور می توانید با ما تماس بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو