قیمت فروش منبع تغذیه cnc لیزر برش
خرید فروش تجهیزات cnc

قیمت فروش منبع تغذیه cnc لیزر برش

قیمت فروش منبع تغذیه cnc لیزر برش: با توجه به تنوع مدل منبع تغذیه لیزر قیمت های مختلفی از این قطعات را می توان در صنعت مشاهده نمود و که این قیمت بستگی به نوع منبع مورد نظر دارد.

منبع تغذیه cnc لیزر برش، یک تجهیز کوچک است که می تواند ولتاژ مورد نیاز به منظور تولید اشعه لیزر را در ماشین آلات لیزر برش فراهم کند. در بازار می توان نمونه های مختلفی از دستگاه های برش لیزر را مشاهده کرد که همین تنوع نوع ماشین آلات لیزر باعث شده است که تنوع مختلفی از منابع تغذیه را شاهد باشم و از همین رو تنوع قیمتی را نیز می توان مشاهده نمود.

منبع تغذیه cnc لیزر برش

منبع تغذیه های موجود در بازار در مدل های مختلفی از جمله 40، 60، 80، 100 و 130 وات وجود دارند.

  • منبع تغذیه لیزر 40 وات: از این منبع تغذیه لیزر برش برای تغذیه تیوب لیزرهای 30 تا 50 وات استفاده می شود و کاربرد آنها بیشتر در دستگاه های لیزر کوچک است.
    مزیت این منبع تغذیه در این است که: می تواند با تیوب لیزر 30، 40، 50 وات کار نماید، سرعت بالا، طول عمر مناسب ، سهولت در کنترل توان دستگاه لیزر، کنترل آسان مدار باز منبع تغذیه
  • منبع تغذيه لیزر 60 وات: در بسیار از قسمت های مختلف این منبع تغذیه از قطعاتی با کیفیت استفاده شده که همین عامل باعث شده است که از مشکلات متعددی جلوگیری شود و طول عمر دستگاه نیز افزایش یابد. از این منبع تغذیه میتوان برای تیوب لیزرهایی با توان 40 تا 70 وات استفاده نمود.
    مزیت هایی که می توان برای این منبع تغذیه بیان کرد بدین شرح است: فرکانس بالا، واکنش سریع، آلودگی صوتی کم، وزن مناسب، طول عمر بالا

بازار صنعت آرنیوس مرکز ارائه لیست قیمت فروش منبع تغذیه cnc لیزر برش در توان های مختلف

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو