قیمت فروش دستگاه کاروسل دست دوم
خرید فروش دستگاه کاروسل

قیمت فروش دستگاه کاروسل دست دوم

قیمت فروش دستگاه کاروسل دست دوم: قیمت های دستگاه کاروسل بسیار متنوع است و هر کدام با توجه به مشخصات فنی خود دارای قیمتی متفاوت هستند.

دستگاه های تراش کاروسل سی ان سی cnc به دلیل برخورداری از سیستم های کنترل عددی، امکانات خاص و منحصر به فردی را در اختیار ما قرار می دهند و اپراتور با استفاده از این دستگاه ها می تواند ماشین کاری های مختلفی را بر روی قطعات مورد نظر انجام دهد و از طرفی این نوع دستگاه ها به دلیل دارا بودن سیستم سی ان سی cnc قیمت بالاتری را دارا هستند.

برخی از پارامترهای مهم که در هنگام خرید این نوع دستگاه باید در نظر گرفت بدین شرح است و از طرفی کمیت این پارامترها بر روی قیمت تمام شده دستگاه نیز موثر می باشد:
کشور سازنده دستگاه، کشور های زیادی در حال تولید دستگاه کاروسل سی ان سی cnc هستند که برخی از نمونه های روسی، آمریکایی، آلمانی و … را می توان در بازار مشاهده کرد.
سال ساخت دستگاه، دستگاه های امروزی اکثرا از تکنولوژی های روز دنیا بهره مند هستند و هرچه دستگاه قدیمی تر باشد از امکانات و قابلیت های کمتری برخوردار است و لذا قیمت تمام شده آن کمتر می باشد.
میزان قطر کارگیر دستگاه کاروسل سی ان سی cnc که بر حسب میلی متر بیان می شود و با توجه به نوع دستگاه اندازه های متفاوتی را می تواند داشته باشد.
قطر میز و یا چهار نظام دستگاه که این مورد همانند مورد قبل بر حسب میلی متر بیان می شود به طور مثال می تواند مقدار 2800 میلی متر داشته باشد.
میز هر دستگاه کاروسل تحمل وزن قابل مشخصی را دارد و دستگاه های موجود در بازار هر کدام ظرفیت های مختلفی را دارند مثلا برخی 50 تن و برخی دیگر16 تن

این موارد برخی از پارامتر های موثر در کیفیت و قیمت فروش دستگاه کاروسل دست دوم هستند که شما می توانید لیست قیمت ها را از فعالان بازار صنعت آرنیوس دریافت کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو