قیمت فروش دستگاه بورینگ سی ان سی cnc
خرید فروش دستگاه بورینگ

قیمت فروش دستگاه بورینگ سی ان سی cnc

قیمت فروش دستگاه بورینگ سی ان سی cnc: قیمت خرید و فروش دستگاه بورینگ تابعی از عوامل مختلف است و بستگی به مشخصات فنی دستگاه مورد نظر دارد.

دستگاه های بورینگ سی ان سی cnc دارای تنوع و گستردگی بسیاری هستند و براساس آپشن ها و قابلیت هایی که دارند قیمت گذاری و ارزش گذاری می شوند که برخی از این آپشن ها که هم بر قیمت دستگاه تاثیر گذار هستند و هم بر کیفیت دستگاه موثر می باشند بدین شرح است:
ابعاد میز دستگاه بورینگ سی ان سی
ابعاد قطعه کار مورد نظر
حداکثر وزن قطعه کار
مشخصات فنی مربوط به اسپسندل شامل قطر اسپیندل، گلویی اسپیندل، رنج سرعت اسپیندل، فاصله اسپیندل تا میز و …
مشخصات حرکتی محور های X,Y,Z
قدرت موتور اصلی دستگاه
و…

این پارامترها بخشی از پارامترهای موثر بر قیمت دستگاه بورینگ سی ان سی cnc می باشند که لازم است در هنگام خرید به آن ها دقت  توجه کافی داشته باشیم.

دستگاه های بورینگ سی ان سی توانایی های بالایی را در اختیار ما قرار می دهند در این دستگاه ها می توان از ابزارهای سوراخ تراش چند لبه و یا تک لبه، کف تراش، مته، برقو، قلاویز و در حالت کلی هر گونه ابزاری که حرکت برشی آن به وسیله گردش محور تامین می شود استفاده کرد.این ابزارها توسط ابزارگیرهای مختلفی نظیر ابزارگیرهای زنجیری یا چرخشی که عموما ظرفیت 50 تا 100 ابزار را دارا هستند مورد استفاده قرار می گیرند.

از دستگاه های بورینگ سی ان سی cnc می توان جهت ماشین کاری تمام قسمت های مربوط به انواع قطعه های سبک تا بسیار سنگین استفاده کرد و از این دستگاه عموما جهت سوراخ تراشی سوراخ های طولانی با قطرهای متوسط استفاده می شود.

قیمت فروش دستگاه بورینگ سی ان سی cnc را در بازار صنعت آرنیوس می توانید دریافت کنید، همچنین می توانید نیازهای و خدمات خود را در این پایگاه ثبت نمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو