قیمت فروش دستگاه برش وایرکات دست دوم
خرید فروش دستگاه وایرکات

قیمت فروش دستگاه برش وایرکات دست دوم

قیمت فروش دستگاه برش وایرکات دست دوم: دستگاه های دست دوم قیمتی به مراتب کمتر از دستگاه های نو دارند که جهت آگاهی از قیمت انواع ماشین آلات با ما همراه باشید.

دستگاههای وایرکات دست دوم بستگی به قابلیت ها و امکانات و همچنین سال ساخت آن ها قیمت گذاری می شوند، در هنگام خرید این دستگاه ها لازم است به مواردی بدین شرح را در نظر داشته باشیم: مدل دستگاه، سال ساخت دستگاه، کورس حرکتی محورهای X,Y,Z ، ظرفیت و ابعاد کارگیر و …

این پارامترها نه تنها بر کیفیت بلکه بر قیمت دستگاه نیز موثر هستند یک نمونه از دستگاه های موجود در بازار با برنده CHARMILLES شارمیلز است که نمونه های دست دوم فراوانی می توان از آن مشاهده کرد.

دستگاه برش وایرکات سی ان سی cnc از نوعی سیستم موقعیت دهی برخوردار هستند که عملکرد آن بدین شرح است:
سیستم موقعیت دهی دستگاه برش وایرکات معمولا به دو صورت می تواند باشد، شامل یک میز با دو محور سی ان سی و یا در برخی از دستگاه ها به همراه سیستم موقعیت دهی چند محوره برای سیم باشد. یکی از ویژگی های منحصر به فرد دستگاه های برش وایرکات cnc توانایی عملکرد آن ها در هنگام ماشین کاری به منظور ایجاد گپ لازم در فضای بین سیم و قطعه کار است.

در صورتی که سیم با قطعه کار تماس پیاده کند در این صورت یک راه ارتباطی و یا یک پل بین قطعه کار و ابزار برش یا همان سیم ایجاد می گردد، در این حالت در دستگاه وایرکات اتصال کوتاه رخ می دهد که باید از به وقوع پیوستن آن جلوگیری نمود. وظیفه سیستم موقعیت دهی بررسی این شرایط و برنامه ریزی دستگاه جهت قرار گرفتن در موقعیت مناسب است.

مشاوران ما شما را از قیمت فروش دستگاه برش وایرکات دست دوم مطلع خواهند کرد، شما همچنین می توانید نیازها و خدمات خود را در این پایگاه ثبت نمایید.

◊ مشاهده کنید: کاربرد دستگاه وایرکات

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو