خرید فروش اره دورکن و پانل بر

قیمت فروش اره دورکن خط زن دار mdf

قیمت فروش اره دورکن خط زن دار mdf: وجود سیستم اره خط زن در دستگاه اره دورکن بسیار مهم می باشد، در بازار آرنیوس انواع دستگاه اره دورکن خط زن دار ام دی اف جهت فروش عرضه می شود.

یکی از اساسی ترین و مهمترین ماشین های مورد نیاز در کارگاه ها و کارخانجات تولید محصولات چوبی و در حالت کلی صنعت چوب، ماشین آلات و دستگاه های انجام برشکاری می باشند. این دستگاه ها بر اساس نوع ماده اولیه مورد مصرف، نوع و همچنین شکل کاربرد دارای انواع مختلفی است، مواردی از قبیل اره زنجیری، اره نواری، اره های گرد و … و همچنین خود این اره ها بر اساس قدرت موتور، قطر تیغه، قطر فلکه، حجم برش، ظرفیت برش، تعداد تیغه و … به زیر مجموعه هایی نیز تقسیم می شوند و با توجه به مشخصات و توانایی هایی که هر کدام از آن ها دارند ممکن است برخی از این دستگاه ها در کارگاه های کوچک و معمولی مورد استفاده قرار گیرند و برخی دیگر در کارخانه ها و تولیدی های بزرگ به کار گرفته می شوند.

دستگاه اره دورکن ام دی اف mdf نمونه ای از ماشین آلات برش می باشند و عموما از اره خط زن برخوردار هستند، اره خط زن معمولا قبل از اره اصلی قرار می گیرد و قطر آن معمولا نصف قطر اره اصلی می باشد. وظیفه اره خط زن ایجاد یک شیار با عمقی حداکثر 3 میلی متر بر روی ورق ام دی اف mdf است. اره خط زن از لب پر شدن قطعه کار در حین برش جلوگیری می کند و کیفیت کار را بالا می برد.

این اره دارای یک موتور جداگانه می باشد و توان آن نیز از توان موتور اصلی نیز کمتر است. در هنگام خرید این دستگاه لازم است به نوع تیغه و برند آن توجه داشته باشید و با توجه به هزینه ای که برای خرید دستگاه پرداخت می کنید از برند مناسبی استفاده شده باشد.

در بازار صنعت آرنیوس قیمت فروش اره دورکن خط زن دار mdf را از مشاوران ما بخواهید ما بهترین ها را جهت خرید به شما معرفی می کنیم. همچنین می توانید نیاز و خدمات خود را در این پایگاه ثبت کنید.

مطالعه کنید:
اره دورکن
کاربرد اره دورکن

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو