قیمت سی ان سی حکاکی برش لیزر چوب

25/04/2016

قیمت سی ان سی حکاکی برش لیزر چوب : یکی از دستگاه های مناسب برای برش و حکاکی بر روی چوب و دیگر مواد از قبیل شیشه، پلاستیک، چرم و … دستگاه سی ان سی برش لیزر می باشد که در بازار صنعت آرنیوس با مناسب ترین قیمت عرضه می شود.

امروزه طرح ها و نقش ها پیش از پیش متنوع شده و جهت پیاده سازی این طرح ها و نقش ها نیازمند دستگاهی هستیم که بتواند طرح های مورد نظر را با سرعت و دقت بالایی بر روی قطعه کار مورد نظر پیاده سازی کند، که حضور دستگاه برش حکاکی لیزر توانست این نیاز را پاسخ دهد.

صنعت چوب نیز یکی از حوزه هایی هست که دارای تنوع بالایی می باشد و آثار هنری متنوعی در آن مشاهده می شود مواردی از قبیل :  ساخت جعبه های تزئینی و بسته بندی، ساخت آلات موسیقی، تابلوهای معرق، حکاکی چهره و مناظر ب روی چوب و بسیاری محصولات متنوع دیگر.

بهترین و مناسب ترین دستگاه جهت برش و حکاکی بر روی چوب و تهیه تمام این محصولات دستگاه برش و حکاکی لیزر می باشد. این دستگاه دارای خصوصیات منحصر به فردی است، خصوصصیاتی از قبیل : سرعت بالا در انجام و تحویل کار، دقت بسیار بالا به طوری که پیچیده ترین طرح ها را می توان با آن پیاده سازی کرد، توانایی ایجاد طرح های زیبا و خلق آثار هنری و ….

یکی از مزیت های مهم دستگاه برش و حکاکی لیزر این است که از این دستگاه برای برش و حکاکی سایر مواد از قبیل چرم، پارچه، شیشه، پلاستیک، پلکسی و … می توان استفاده کرد و حوزه کاری وسیعی دارد.

بازار صنعت آرنیوس مرکزی جهت ارائه خدمات و ارائه لیست قیمت سی ان سی حکاکی برش لیزر چوب می باشد و شما می توانید خرید و فروش خود را بدون واسطه انجام دهید و از برترین مشاوره های تخصصی در زمینه دستگاه سی ان سی برش لیزر بهره مند گردید.

 

نظرات کاربران