قیمت ریل ال ام گاید LMGuide دستگاه سی ان سی

قیمت ریل ال ام گاید LMGuide دستگاه سی ان سی
12/10/2017

قیمت ریل ال ام گاید LMGuide دستگاه سی ان سی: به دلیل تنوع برند در ال ام گاید های موجود در بازار قیمت های بسیار گوناگونی از این اقلام را نیز می توان مشاهده کرد که بسته به نوع ریل مورد استفاده قیمت های گوناگونی نیز می توان در بازار مشاهده کرد.

در بازار صنعت آرنیوس لیست قیمت کامل تمام برنده های مطرح ال ام گاید را در اختیار شما قرار می دهیم تا بتوانید با دید کامل اقدام به خرید نمایید.

این سیستم های حرکتی از نظر تعداد ردیف ساچمه به دو دسته تقسیم می شوند، یک دسته از این سیستم های حرکتی دارای یک ردیف ساچمه در طرفین هستند و دسته ی دیگر که کاربرد بیشتری دارد دارای دو ردیف ساچمه در هر طرف می باشند.

یک تقسیم بندی دیگر نیز برای سیستم های حرکتی داریم که در ساخت یک نمونه از آنها از ساچمه کروی استفاده شده است و در دسته ی دیگر از ساچمه غلطکی استفاده شده و از نظر فنی مکانیکی کاملا روشن است که ساچمه های غلطکی می توانند نیروی بسیار بیشتری را نسبت به ساچمه های کروی تحمل کنند.

ریل ال ام گاید LMGuide

برندهای مختلفی از سیسم های حرکتی ریل ال ام گاید LMGuide در بازار وجود دارد و هر یک نیز دارای مشخصات فنی مخصوص به خود هستند، یعنی هیچ دو ریل را نمیتوان مشاهده کرد که از دو شرکت متفاوت باشند اما دارای مشخصات یکسانی نیز باشند.

گروه آرنیوس ماشین به عنوان مرکز ارائه لیست قیمت ریل ال ام گاید LMGuide برای دستگاه سی ان سی خدمات مناسب را به شما ارائه می دهد.

نظرات کاربران