قیمت روز دستگاه سی ان سی برش لیزر
خرید فروش دستگاه cnc حکاکی لیزر

قیمت روز دستگاه سی ان سی برش لیزر

قیمت روز دستگاه سی ان سی برش لیزر : در بازار صنعت آرنیوس شما از قیمت روز جدید ترین دستگاه های سی ان سی برش و حکاکی لیزر مطلع می شوید.

بازار صنعت آرنیوس همواره سعی کرده بهترین برند هایی موجود در بازار را به صنعتگران معرفی کند، برندهای که در ساخت آن ها با کیفیت ترین قطعات به کار رفته است. مهم ترین و اصلی ترین پارامتر در انتخاب یک دستگاه کیفیت قطعات به کار رفته در آن می باشد به طوری که کیفیت این قطعات باید به گونه ای باشد تا دستگاه مورد نظر مدت زمان طولانی را بدون هیچ گونه عیب و ایرادی کار کند و سپس در وحله بعد باید سایر پارامترها از جمله قیمت دستگاه را مد نظر بگیریم.

قیمت دستگاه سی ان سی برش و حکاکی لیزر بنا به دلایل بسیاری می تواند کم باشد که برخی از این دلایل به این شرح است: یکی از این دلایل قیمت تمام شده تجهیزات به کار رفته در ساخت دستگاه است، در صورتی که قطعات مورد نیاز برای ساخت یک دستگاه به صورت کلی و در حجم بالا خریداری شود به همان نسبت قیمت تمام شده دستگاه نیز کاهش خواهد یافت، خرید مشتری به صورت مستقیم از تولید کننده که باعث می شود دست دلالان در این میان کوتاه شود و خریدار بتواند به طور مستقیم با فروشنده در ارتباط باشد.

انواع مختلف دستگاه سی ان سی برش و حکاکی لیزر در بازار موجود می باشد که هرکدام قیمتی متفاوت را دارند و در انتخاب این ماشین آلات باید دقت کافی را به کار برد.

در بازار صنعت آرنیوس شما می توانید از نظرات و مشاوره های کارشناسانه بهره مند شوید و به سمت بهترین انتخاب و تجارت حرکت کنید! چنانچه تصمیم به خرید یا فروش و یا استعلام قیمت روز دستگاه سی ان سی برش لیزر با ما تماس بگیرید و یا در خواست و یا خدمات خود را در این پایگاه ثبت کنید تا توسط همگان دیده شوید.

دستگاه سی ان سی برش لیزر بخشی از تکنولوژی صنعتی مدرن است که در جهت ایجاد برش و حکاکی بر روی اجسام و سطوح گوناگون به کار برده می شود. این دستگاه از اشعه لیزر برای عملیات برش و حکاکی استفاده می کند. تکنولوژی به کار رفته در انواع دستگاه سی ان سی برش لیزر متفاوت بوده و در هر دستگاه نوعی از لیزر به کار می رود.

از انواع تکنولوژی لیزر در این دستگاه ها می توان لیزرهای گازی، رادیواکتیو، شیمیایی و جامد را نام برد. همچنین هر دستگاه سی ان سی برش لیزر با توجه به برند آن دستگاه و شرکت تولید کننده سخت افزار و نرم افزار آن، با سایر دستگاه ها متفاوت است.

برش لیزر

دستگاه سی ان سی برش لیزر مورد کاربردهای فراوانی در صنعت قرار می گیرد و از آن برای برش انواع متریال ها نظیر فلزات و غیر فلزات و همچنین ایجاد سوراخ، علامت گذاری، حکاکی و … استفاده می شود.

نحوه عملکرد دستگاه سی ان سی برش لیزر

اشعه لیزر، نوری با شدت بسیار زیاد و دارای یک طول موج می باشد. در تکنولوژی لیزرCo2 ، این طول موج قادر به مشاهده توسط چشم انسان نبوده و در قسمت مادون قرمز طیف نور قرار دارد. قطر اشعه لیزر بسیار باریک است و از قسمت هد دستگاه و تشدید کننده لیزر ایجاد شده و حرکت آن در مسیر پرتو دستگاه صورت می گیرد.

این اشعه  ممکن است قبل از تمرکز بر روی صفحه مورد برش، از طریق تعدادی آینه در جهت های متفاوت، منعکس شود. اشعه لیزر در هنگام برخورد با سطح، از سوراخ نازل رد می شود.

پرتو لیزر به صورت کاملا دقیق متمرکز می شود تا چگالی انرژی در محل مورد برش یا طراحی، کاملا به شکل گرد و ثابت باشد. این چگالی با توان بالا باعث افزایش دمای سریع و ذوب و تبخیر به صورت جزئی یا کامل در مواد سطح مورد نظر شده و به این شکل برش و حکاکی با نهایت دقت و ظرافت صورت می گیرد. می توان با افزایش یا کاهش اندازه نقطه کانونی، کیفیت برش را تغییر داد.

عوامل تعیین کننده قیمت cnc برش لیزر

از عواملی که در قیمت یک دستگاه سی ان سی برش لیزر تعیین کننده هستند، می توان به  تیوپ لیزر دستگاه برش حکاکی لیزر، ابعاد میز دستگاه، نوع منبع، برند سازنده قطعات دستگاه و کیفیت اجزا، دارا بودن ویژگی هایی خاص نظیر میز متحرک و… و همچنین پشتیبانی و خدمات پس از فروش دستگاه اشاره کرد.

با توجه به افزایش روزانه قیمت ها و تفاوت قیمت دستگاه سی ان سی برش لیزر با گذشت زمان، بازار صنعت آرنیوس با در نظر گرفتن میزان بودجه و‌ نیاز شغلی شما، مناسب ترین قیمت دستگاه سی ان سی برش لیزر را به شما عزیزان ارائه می دهد. برای کسب اطلاعات کافی پیرامون قیمت روز تمامی دستگاه های برش حکاکی لیزر با کارشناسان بازار صنعت آرنیوس تماس بگیرید. کارشناسان خبره ما در تمامی مسیر تهیه بهترین دستگاه سی ان سی برش لیزر در کنار شما هستند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو