قیمت دستگاه cnc منبت چوب 8 کله
خرید فروش دستگاه منبت چند کله

قیمت دستگاه cnc منبت چوب 8 کله

قیمت دستگاه cnc منبت چوب 8 کله: دستگاه های منبت دارای رنج قیمت متفاوتی هستند که بستگی به قطعات به کار رفته در آن ها دارد، در این پایگاه شما می توانید از قیمت انواع دستگاه ها مطلع شوید.

قیمت دستگاه منبت 8 کله تابع عوامل بسیاری است این پارامترها نه تنها بر قیمت دستگاه cnc منبت تاثیر گذار می باشند بلکه بر کیفیت و کارایی دستگاه نیز تاثیر خواهند گذاشت.

برخی از پارامتر های تاثیر گذار بر قیمت و کیفیت دستگاه cnc منبت 8 کله به شرح زیر است:
تعداد کلگی دستگاه: ماشین آلات سی ان سی می توانند دارای 1،2،4،6،8،10،12 کله باشند و هر چه تعداد کله دستگاه بیشتر باشد به طور همزمان بر روی تعداد قطعه کار بیشتری می تواند منبت کاری انجام دهد و از طرفی قیمت دستگاه نیز افزایش خواهد یافت.
ابعاد حرکتی دستگاه cnc: ابعاد حرکتی دستگاه میزان مانور شما را بر روی قطعه کار نشان می دهد برای مثال در یک نمونه دستگاه این ابعاد برابر این مقادیر است>> طول: 2500 میلیمتر، عرض: 1000 میلیمتر، ارتفاع: 300 میلیمتر.
نوع کنترلر: کنترلر مغز دستگاه سی ان سی منبت چند کله است و می تواند از برندهای مختلفی باشد برای مثال مدل DSP چهار محور هم زمان، مدل رادونیکس سه محور یا چهار محور، mach3 با برد کانادایی اسموت استپر LAN
Radonix – Siemens – ADTECH – Mach 3 و دیگر کنترلرها
نوع سیستم حرکتی: نوع سیستم حرکتی در این ماشین آلات می تواند بال اسکرو، ال ام گاید، چرخنده ایتالیایی و ریل واگن باشد که برحسب برند استفاده شده قیمت های متفاوتی را به خود می گیرد.
موتورهای حرکتی: می توانند سروو موتور و یا استپ موتور باشند که بر حسب تعداد موتورهای مورد استفاده و همچنین توان و نوع برند قیمت های متفاوتی دارند.
کلاس حرکتی: در دستگاه های سی ان سی منبت چند کله کلاس حرکتی در دو حالت میز متحرک و یا هد متحرک است.

بازار صنعت آرنیوس مجری فروش انواع سی ان سی منبت چند کله است از طریق تماس با ما می توانید از قیمت دستگاه cnc منبت چوب 8 کله اطلاع یابید همچنین می توانید نیاز و درخواست خود را در این پایگاه ثبت کنید.

مطالعه نمایید: کاربردهای دستگاه حکاکی چند کله

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو