فروش دستگاه خم کن، پانچ، پرس برک

قیمت دستگاه cnc خاموت زن دست دوم

قیمت دستگاه cnc خاموت زن دست دوم با توجه به طول عمر و کارکرد آن ها بسیار متغییر است اما در هر صورت به علت ارزان تر بودن بیشتر مورد توجه قرار می گیرند.

دستگاه های خاموت زن دست دوم از قیمت پایین تری برخوردار هستند و هر چه قدیمی تر باشند ممکن است بسیاری از امکانات و قابلیت های دستگاه های امروزی را دارا نباشند.

دستگاه های خاموت زن سی ان سی cnc ماشین آلاتی هستند که فرایند های خاموت زنی را به طور اتوماتیک انجام می دهد و از دو بخش اصلی تشکیل شده اند شامل بخش سخت افزار و بخش نرم افزار که لازم است در تمام این بخش اصول طراحی و مهندسی به طور کامل رعایت شده باشد.

در این ماشین آلات لازم است که برخی از پارامترها و آپشن ها در نظر گرفته شود و آن ها را با سایر دستگاه ها مقایسه کنیم تا انتخاب ما یک انتخاب مطمئن شود که برخی از این پارامترها بدین شرح می باشد:
توان دستگاه در حالت تکی و همچنین توان آن در حالت دوبل
نوع نیرو محرکه دستگاه، که در دستگاه های ساده این نیرو محرکه می تواند به صورت موتور تک فاز باشد و در برخی از دستگاه ها به صورت سه فاز است
بیشترین میزان خمی که دستگاه خاموت زن می تواند ایجاد کند که بر حسب درجه بیان می شود
ماکزیمم سرعت دستگاه که به صورت درجه بر دقیقه تعریف می شود
میزان تلرانسی که در خم مشاهده می شود برای مثال می تواند 1± درجه باشد
میزان تلرانسی که در کشش دستگاه مشاهده می شود که برای مثال می تواند 2± میلی متر باشد

از طریق مکاتبه با مشاورین بازار صنعت آرنیوس می توانید قیمت دستگاه cnc خاموت زن دست دوم  را دریافت کنید و یا می توانید نیازها و خدمات خود را در این پایگاه ثبت نمایید.

◊ مطالعه کنید: کاربرد دستگاه خاموت زن

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو