قیمت دستگاه cnc برش لیزری ام دی اف

23/04/2016

قیمت دستگاه cnc برش لیزری ام دی اف : ماشین های برش لیزر از جمله ماشین های پرکاربرد در زمینه برش و حکاکی بر روی MDF می باشند و در قیمت های متفاوتی در بازار مشاهده می شوند.

ورق های ام دی اف در اندازه ها و ضخامت های متفاوتی در بازار موجود می باشند، اما برای برش و حکاکی باید وروق هایی را انتخاب کنیم که ضخامت آنها کمتر از 8 میلی متر باشد در واقع این دستگاه ها برای ورق هایی با ضخامت بیش از 8 میلی متر مناسب نمی باشند چرا که استفاده از این دستگاه برای ورق های با ضخامت بالا باعث ایجاد سوختگی در لبه های آن می شود. لذا می توان گفت که بهترین گزینه برای برش ورق های ام دی اف با ضخامت کم دستگاه های برش لیزر می باشد.

با استفاده از دستگاه برش لیزر و حکاکی ام دی اف می توان طرح های پیچیده و ظریف را با دقت و سرعت بالایی پیاده سازی کرد و همچنین می توان نقش های خیره کننده ای را بر روی این ورق ها پیاده سازی نمود.

قابل ذکر است که این دستگاه را نه تنها برای ورق های MDF می توان به کار برد بلکه برای حکاکی و برش بر روی سایر مواد از قبیل چرم، سنگ، شیشه، پلکسی گلاس، چوب و … می توان استفاده کرد.

برخی از خدمات شرکت های تولید کننده ماشین های حکاکی و برش عبارتست از:
ارسال دستگاه به تمام نقاط کشور
ارائه گارانتی و خدمات پس از فروش گسترده
آموزش نحوه کار با دستگاه و راه اندازی آن

بازار صنعت ایران-آرنیوس به عنوان یکی از ارائه دهندگان خدمات مربوط به دستگاه cnc برش لیزری ام دی اف می باشد شما نیز چنانچه تصمیم به خرید و یا فروش این دستگاه دارید می توانید با ما تماس بگیرید و یا خدمات و نیاز های خود را در این پایگاه ثبت کنید.

 

نظرات کاربران