قیمت دستگاه وایرکات برای خرید و فروش
خرید فروش دستگاه وایرکات

قیمت دستگاه وایرکات برای خرید و فروش

قیمت دستگاه وایرکات برای خرید و فروش: وایرکات به علت دقت بالا جزء دستگاه های محبوب در صنعت برش است و از همین رو خرید و فروش آن بسیار گسترده می باشد.

قیمت هر دستگاه بستگی به این دارد که از چه نوع قطعاتی در ساخت آن استفاده شده باشد و یا دارای چه پارامترها و ویژگی هایی باشد، همان طور که می دانیم یک دستگاه وایرکات از سیستم کنترلر، سیستم های حرکتی، قطعات مکانیکی جانبی، سیم برش یا الکترود و … ساخته شده است که هر کدام از این ها برند خاصی و همچنین کیفیت خاصی را دارند.

لذا برای اینکه یک خرید خوب و مطمئن و با قیمت مناسب داشته باشیم لازم است تمام این موارد را به خوبی بررسی نماییم. سایر پارامترهایی که در هنگام خرید باید در نظر بگیریم مواردی بدین شرح هستند:
حداکثر ابعاد قطعه کار، حداکثر وزن قطعه کار، کورس حرکتی محورهای X,Y,Z,U,V ، نوع سیستم حرکتی، حداکثر زاویه مخروط، حجم رزین تبادلی و … این پارامتر ها علاوه بر اینکه بر کیفیت دستگاه تاثیر گذار هستند بر روی قیمت دستگاه نیز موثر می باشند.

برخی از مزایای استفاده از دستگاه های برش وایرکات سی ان سی در فرایند ماشین کاری بدین شرح می باشد:
مهم ترین مزیت این دستگاه ها عدم نیاز آن ها به استفاده از ابزارآلات خاص است یعنی برای استفاده از این ماشین آلات نیاز به ساختن ابزار های مختلف نداریم.
یکی از کاربردهای این دستگاه ها ساخت قالب است که ساخت قالب بدین روش باعث کاهش 30 تا 70 درصدی در قیمت تمام شده می شود.
در این نوع برش از خاصیت تخلیه الکتریکی برای برش کاری استفاده می شود و لذا نیروهای مکانیکی در این نوع ماشین کاری مشاهده نمی شود.

قیمت دستگاه وایرکات برای خرید و فروش را می توانید از طریق تماس با بازار صنعت آرنیوس بدست آورید.

◊ مشاهده کنید: کاربرد دستگاه وایرکات

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو