قیمت دستگاه سی ان سی برش حکاکی چوب

قیمت دستگاه سی ان سی برش حکاکی چوب
21/04/2016

قیمت دستگاه سی ان سی برش حکاکی چوب : جدیدترین لیست قیمت مربوط به ماشین های سی ان سی برش حکاکی چوب را از بازار صنعت ایران و بازرگانی آرنیوس بخواهید.

تعداد دستگاه های بیشماری در بازار وجود دارد و دارای تنوع بسیار زیادی هستند و از این رو میزان حجم اطلاعات در این زمینه نیز طبعا بسیار زیاد می باشد. قیمت دستگاه و ماشین های سی ان سی تابع موارد متعددی است که در اینجا به طور مختصر اشاره ای به آن می کنیم:

  • در تمام دستگاه های سی ان سی قطعات الکترونیکی متفاوتی را می توان مشاهده کرد که هر کدام نوع خاصی از این قطعات با برند خاصی را به کار برده اند. تجهیزاتی از قبیل :  اسپیندل ، سرو موتور یا استپر موتور ، سیستم کنترلر مرکزی و… . از این تجهیزات برندهای متفاوتی در بازار است که هر کدام کیفیت و قابلیت های خاص خود را دارند.
  • اسپیندل به کار رفته در دستگاه سی ان سی می تواند به دو نوع آب خنک و هوا خنک باشد که پیشنهاد میشود نوع آب خنک را استفاده کنید چرا که آلودگی صوتی کمتری دارد اما به لحاظ قیمت بالاتر است و علاوه بر این میزان توان اسپیندل نیز بر روی قیمت تاثیر گذار است.
  • جنس سازه و ضخامت و جنس موادی که در پروفیل و ورق های مورد استفاده در ساخت سی ان سی به کار رفته اند باعث تغییر قیمت دستگاه می شود.
  • میز کار دستگاه نیز می تواند در جنس های چدنی آلمینیومی و … باشد که بسته به نوع فلز قیمت متفاوتی را دارد.

دستگاه cnc برش حکاکی چوب

عوامل گفته شده در اینجا بخش کوچکی از عوامل موثر بر قیمت دستگاه سی ان سی برش حکاکی چوب است. برای خرید هر نوع دستگاهی بهتر است در ابتدا با کارشناسان این حوزه به طور کامل مشورت کنید و بازار فروش را نیز کاملا بررسی کنید تا به بهترین دستگاه موجود که متناسب با بودجه و نیازهای شما دست پیدا کنید.

شما نیز چنانچه تصمیم به خرید دستگاه سی ان سی برش حکاکی بر روی چوب را دارید با ما تماس بگیرید و گروه آرنیوس و بازار صنعت ایران مرکز خرید فروش برترین دستگاه cnc تراش چوب، بهترین ها را به شما معرفی خواهند کرد، همچنین می توانید نیاز ها و خدمات خود را در این پایگاه ثبت کنید و از قیمت دستگاه سی ان سی برش حکاکی چوب مطلع شوید.

نظرات کاربران