قیمت دستگاه سی ان سی منبت چند کله
خرید فروش دستگاه منبت چند کله

قیمت دستگاه سی ان سی منبت چند کله

قیمت دستگاه سی ان سی منبت چند کله: بازار صنعت آرنیوس جدیدترین لیست قیمت دستگاه cnc منبت چند کله تخت و روتاری را جهت داشتن خریدی مطمئن ارائه می دهد.

در هنگام خرید این مدل دستگاه لازم است نکات فنی زیر را در نظر داشته باشید:
♦اسپیندل: دستگاه منبت چند کله دارای بیش از یک اسپیندل است که بر حسب نوع برند مورد استفاده و همچنین کلاس موتور اسپیندل قیمت متفاوتی دارند و همچنین دارای کیفیتی متفاوت هستند. برخی از این اسپیندل ها ممکن است دارای بلبرینگ سرامیکی برای دورهای بالا باشند و همچنین سیستم خنک کننده آن ها می تواند از نوع هوا خنک و یا آب خنک باشد که هر کدام بر روی قیمت دستگاه تاثیر گذار است.
♦ کورس دستگاه: مقدار کورس دستگاه حداکثر فضای کاری دستگاه را مشخص می کند که برای هر دستگاه متفاوت است و وابسته به نوع طراحی آن دارد.
♦ کنترلر: در بازار انواع مختلفی از کنترلرهای مورد استفاده در دستگاه سی ان سی منبت چند کله وجود دارد، این کنترلر به عنوان مغز دستگاه کیفیت و کارایی دستگاه را مشخص می کند، کنترلر های موجود در بازار می توانند یکی از موارد زیر باشند
Radonix – Siemens – ADTECH – Mach 3 – DSP  و دیگر کنترلرها
♦ سیستم حرکتی: در هر دستگاه سی ان سی جهت حرکت بخش های مختلف از سیستم های حرکتی مختلفی استفاده می شود این سیستم های حرکتی می توانند مواردی بدین شرح باشند: ریل و واگن، ال ام گاید، اسلاید گاید، بال اسکرو . مارک های مختلفی از این سیستم ها در بازار است برای نمونه مارک HIWIN  تایوان. در مورد این بخش نیز نوع سیستم حرکتی و برند استفاده شده در قیمت و کیفیت دستگاه موثر می باشد.
♦ موتورها: موتورهای استفاده شده در دستگاه عموما سروو موتور هستند و در محصولات ایرانی بیشتر مارک دلتا مورد استفاده قرار می گیرد و تاکنون از بازده ای و کارایی مناسبی برخوردار بوده است.
♦ دقت حکاکی: این پارامتر توانایی دستگاه در اجرای طرح ها و نقش های ریز را نشان می دهد این دقت در دستگاه های سی ان سی منبت چند کله موجود در بازار معمولا 0.05 میلیمتر و 0.1 میلی متر است.

همچنین مشاهده کنید: کاربرد cnc حکاکی

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو