قیمت دستگاه سی ان سی روتاری 8 کله چوب
خرید فروش دستگاه منبت چند کله

قیمت دستگاه سی ان سی روتاری 8 کله چوب

قیمت دستگاه سی ان سی روتاری 8 کله چوب: دستگاه های cnc چوب دارای قیمت های متفاوتی هستند که وابسته به نوع قطعات به کار رفته در آن هاست.

قیمت ماشین آلات و دستگاه های سی ان سی cnc چوب با توجه به تنوع بالای آن ها بسیار متفاوت است، اما می توان یک مبنای کلی برای مقایسه قیمت دستگاه های سی ان سی cnc یا یکسری مبنا برای قیمت گذاری این دستگاه ها در نظر گرفت که به شرح زیر است:
♦ اسپیندل: هر دستگاه سی ان سی شامل یک اسپیندل می باشد و بسته به توان اسپیندل به کار رفته در ساخت دستگاه قدرت آن را می توان ارزیابی کرد هر چه قدرت اسپیندل بیشتر باشد و سرعت کاری آن نیز بالاتر باشد آن گاه قیمت تمام شده دستگاه سی ان سی نیز افزایش می یابد.
♦ تعداد محورها: محورهای دستگاه می توانند دو محور، سه محور و چهار محور باشند که افزایش تعداد محور ها به طور مستقیم بر روی قیمت دستگاه تاثیر خواهد گذاشت.
♦ جنس بدنه و سازه های به کار رفته: جنس قطعات و پروفیل مورد استفاده در ساخت دستگاه سی ان سی بر روی استحکام و عمر دستگاه تاثیر گذار است و همچنین بر روی قیمت دستگاه موثر خواهد بود.
♦ لوازم جانبی: هر دستگاه سی ان سی دارای یک سری لوازم و متعلقات جانبی است که بر حسب اینکه از چه برندی و با چه کیفیتی باشند بر روی قیمت دستگاه تاثیر می گذارند که برخی از این متعلقات در ادامه اورده شده است:
√ نوع تجهیزات روغن کاری.
√ سیستم خنک کاری که برای دستگاه استفاده می شود.
√ سیستم غبار جمع کن که در دستگاه های سی ان سی چوب به کار می رود.
√ برخورداری از کنترلر دستی جهت کنترل دستگاه با دست.

در بازار صنعت آرنیوس می توانید از قیمت دستگاه سی ان سی روتاری 8 کله چوب مطلع شوید کافی است

لطفا ببینید: صنعت منبت کاری

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو