قیمت دستگاه سی ان سی برش لیزر چرم

24/04/2016

قیمت دستگاه سی ان سی برش لیزر چرم : یکی از دستگاه های مناسب برای صنعت چرم دستگاه سی ان سی برش لیزر چرم می باشد که با توجه به قیمت آن برای بسیاری از تولیدی ها از جمله تولیدی های کفش، کیف، لباس های چرم و دیگر محصولات بسیار مناسب می باشد.

اهمیت و کاربرد دستگاه سی ان سی برش لیزر چرم برای فعالان حوزه چرم بسیار آشکار است و این دستگاه به عنوان یکی از ماشین های پرکاربرد در این حوزه به شمار می رود چرا که با استفاده از این دستگاه می توان بسیاری از طرح های ظریف و پیچیده را با سرعت و دقت بر روی قطعه های چرم پیاده سازی کرد به طوری که تمام قطعه کار ها یکدست می باشند و لبه های آن ها بدون هیچ گونه زدگی می باشد.

در هنگام استفاده از دستگاه سی ان سی برش لیزر چرم می توان چندین لایه قطعه کار را بر روی یک دیگر قرار داده و به یکباره چندین قطعه را برش زد.

برخی از حوزه های کاری مربوط به صنعت چرم به این شرح است: دستبند، کیف، کفش، لباس های چرمی، دستکش، رومیزی های چرمی، لوازم تزئینی، روکش صندلی و….

قابل ذکر است که ماشین های سی ان سی لیزر حکاکی محدود به حوزه چرم نمی شوند بلکه با این دستگاه ها می توان در سایر حوزه ها از قبیل سنگ، چوب، شیشه، پلاستیک و … نیز فعالیت داشت.

بازار صنعت آرنیوس با برخورداری از کارشناسان مجرب بهترین خدمات مربوط به خرید و فروش و ارائه لیست قیمت دستگاه سی ان سی برش لیزر چرم را به صنعتگران ارائه می کند، شما نیز در صورتی که تصمیم به خرید و یا فروش دارید می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید و یا نیاز و خدمات خود را در این پیاگاه ثبت کنید

نظرات کاربران