قیمت دستگاه سی ان سی برش لیزر غیر فلزات

25/04/2016

قیمت دستگاه سی ان سی برش لیزر غیر فلزات : دستگاه برش و حکاکی لیزر غیر فلزات برای برشکاری بر روی تمام مواد از قبیل شیشه، سنگ، پارچه، چرم، پلکسی، چوب و … می تواند مورد استفاده قرار گیرد.

یکی از بزرگترین مزیت های دستگاه های لیزر مربوط به وسیع بودن حیطه کاری آن ها است به طوری که از این دستگاه در بسیاری از حوزه های کاری می توان استفاده کرد برای نمونه: ساخت کیف، کفش، روکش صندلی، لوازم تزئینی، حکاکی روی شیشه … . دستگاه برش و حکاکی لیزر غیر فلزات علاوه بر برش کاری توانایی ایجاد حکاکی بر روی مواد مختلف را نیز دارا می باشد موادی نظیر سنگ، شیشه، چوب.

دستگاه سی ان سی برش و حکاکی لیزر در قدرت و توان های مختلفی تولید و عرضه می شوند توانی بین 60 تا 150 وات و در این میان دستگاه سی ان سی برش و حکاکی لیزر با توان 80 وات و ابعاد 90*130 بیشترین کاربرد و استفاده را در بین صنعتگران و متقاضیان دارد.

برخی از عوامل که سبب کاربرد و استفاده روز افزون از این دستگاه شده است به این شرح است : دقت بالا در اجرای کار، سرعت در تحویل کار و انجام عملیات حکاکی و برش کاری، کارایی بالا در اجرای بسیاری از طرح های ظریف و پیچیده، سهولت کار با دستگاه، قیمت مناسب، وسیع بودن حوزه ی کاری.

این ها عواملی هستند که باعث گسترش استفاده از این ماشین در بین صنعتگران شده است و افراد خلاق با طرح ایده های اقتصادی و جدید می توانند این دستگاه را تهیه کنند و به درامد مناسبی دست یابند.

بازار صنعت آرنیوس به عنوان یکی از ارائه دهندگان خدمات خرید فروش و استعلام قیمت دستگاه سی ان سی برش لیزر غیر فلزات می باشد و همواره بهترین ها را به مشتریان و صنعتگران معرفی کرده است. شما نیز در صورتی که تصمیم به خرید و فروش دستگاه سی ان سی برش لیزر غیر فلزات دارید می توانید با ما تماس بگیرید و یا نیاز خود را در این پایگاه ثبت کنید.

نظرات کاربران