قیمت دستگاه خم کن پروفیل UPVC و تیر آهن
فروش دستگاه خم کن، پانچ، پرس برک

قیمت دستگاه خم کن پروفیل UPVC و تیر آهن

قیمت دستگاه خم کن پروفیل UPVC و تیر آهن: دستگاه خم کن برای انجام خمکاری بر روی پروفیل، لوله و تیر آهن استفاده می شود و دارای مدل های متنوع می باشند.

قیمت دستگاه خم کن پروفیل تابع عوامل متعددی است، عواملی از قبیل سال ساخت، کشور سازنده، برند دستگاه، تجهیزات به کار رفته در دستگاه، قابلیت ها و توانایی های دستگاه و …

که همه این عوامل دست به دست یکدیگر می دهند و در قیمت دستگاه خم کن پروفیل تاثیر می گذارند. اما در هنگام خرید دستگاه خم کن پروفیل لازم است برخی موارد که بر کیفیت و قیمت دستگاه موثر است را در نظر بگیریم تا خرید ما یک خرید با دیده باز باشد.
جنس بدنه در قیمت دستگاه تاثیر گذار است برای مثال بدنه دستگاه می تواند ریخته گری شده باشد و یا به صورت یکپارچه جوش کاری شده و تنش زدایی شده باشد.
این دستگاه ها در انواع سه غلتک، چهار غلتک در بازار هستند و از نظر حرکت غلتک می توانند دو غلتک چرخنده داشته باشند و یا سه غلتک و … که این بسته به نظر طراح دستگاه دارد.
غلتک ها و شفت ها باید با اصول خاصی طراحی و ساخته شده باشند. این قطعات باید از آلیاژ های ویژه ساخته شده و به خوبی سختکاری شده باشند.
در برگه راهنمای بسیاری از دستگاه های خم کن مشاهده می کنیم که دو حالت کارکرد افقی و عمودی برای آن ها در نظر گرفته شده که با توجه به فضای کارگاهی باید یک حالت انتخاب شود البته برخی دستگاه ها هر دو حالت را پشتیبانی می کنند.
دیگر امکانات دستگاه که بر قیمت و کیفیت آن تاثیر گذار است شامل: پدال کنترل متحرک، خط کش دیجیتال، موتور ترمز دار

این پارامتر های بخشی از موارد موثر بر کیفیت و قیمت دستگاه خم کن پروفیل، لوله، تیر آهن هستند شما نیز می توانید لیست قیمت دستگاه خم کن پروفیل UPVC و تیر آهن را از بازار صنعت آرنیوس بخواهید.

◊ مطالعه کنید: کاربرد دستگاه خم کن

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو