قیمت دستگاه خم کن لوله دست دوم
فروش دستگاه خم کن، پانچ، پرس برک

قیمت دستگاه خم کن لوله دست دوم

قیمت دستگاه خم کن لوله دست دوم: در این مرکز انواع دستگاه خم کن لوله نو و دست دوم را با قیمت مناسب جهت خرید به شما عرضه می گردد.

به دلیل تنوع بالای دستگاه های خم کن لوله از نوع NC و CNC و دستی که هر کدام از برندها و تجهیزات مختلفی ساخته شده اند، قیمت های متفاوتی از این دستگاه را شاهد هستیم.

در هنگام خرید این ماشین آلات لازم است که به تجهیزات به کار رفته در دستگاه خم کن لوله از نوع NC و CNC و دستی دقت کافی داشته باشیم چرا که تجهیزات به کار رفته در این دستگاه ها هم بر قیمت و هم بر کیفیت دستگاه موثر هستند:
در دستگاه هایی که از سیستم NC و سی ان سی CNC استفاده می کنند می توان بسیاری از فرایند ها را به طور اتوماتیک اجرا کرد، در این دستگاه ها می توان زاویه خم های مختلف را جهت اجرای خم کاری به کنترلر داد. تعداد این زوایا برای هر دستگاه متفاوت است برای مثال در برخی از دستگاه ها می توان تا 16 زاویه را به دستگاه داد. همچنین این کنترلر ها قابلیت ذخیره برنامه را دارند یعنی تا بیش از 250 برنامه را می توان در این کنترلر ها ذخیره کرد.
دستگاه های سی ان سی خم کن یک مزیت دارند و آن این است که قابلیت کنترل حرکت لوله، چرخش لوله و زاویه خم لوله را در اختیار ما قرار می دهند و در نتیجه با استفاده از دستگاه خم کن لوله سی ان سی CNC می توان بسیاری از طرح های پیچیده و سه بعدی را به راحتی و با دقت بالا پیاده سازی کرد.
همچنین برخی از این دستگاه ها از سیستم خنک کننده و روغن کاری اتوماتیک برخوردار می باشند.

قیمت دستگاه خم کن لوله دست دوم برای فروش را در بازار صنعت آرنیوس از متخصصان ما بخواهید.

◊ مطالعه کنید: کاربرد دستگاه خم کن

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو