قیمت دستگاه خاموت زن تمام اتوماتیک میلگرد

قیمت دستگاه خاموت زن تمام اتوماتیک میلگرد
27/06/2016

قیمت دستگاه خاموت زن تمام اتوماتیک میلگرد: دستگاه های خاموت زن یکی از ماشین آلات پرکاربرد در صنایع ساخت و ساز هستند که به اجرای پروژه سرعت می بخشند.

که در ادامه برخی از مشخصات مربوط به دستگاه های خاموت زن اتوماتیک میلگرد که در داخل بازار مشاهده می شود را بررسی می کنیم:
این دستگاه ها از یک کنترل کننده دیجیتال برخوردار هستند که توسط آن می توان زاویه خمکاری میلگرد را تنظیم نمود و این مقدار به صورت 1 درجه به 1 درجه از مقدار اولیه صفر تا 360 درجه قابل تنظیم است.
به منظور کاربری آسان و راحت تر از دستگاه خاموت زن برنامه های کاربردی را می توان در داخل دستگاه ذخیره سازی نمود.
کنترل این دستگاه ها معمولا از یک کانتر بهره مند است که تعداد خم های زده شده را می تواند در یک روز نمایش دهد
به منظور افزایش ظرفیت تولید شفت میانی صفحه اصلی دستگاه باید به گونه ای طراحی شود که بعد از نصب پین های مخصوص خاموت زنی بتوان حداکثر میزان سفارشات را در یک شیفت کاری پوشش داد. برای نمونه می توان این طراحی را به گونه ای در نظر گرفت که بین 7000 تا 10000 خاموت در یک شیفت کاری تولید شود.
عملیات خاموت زنی به عنوان یکی از سخت ترین فرایند های کاری در صنایع ساختمانی به شمار می آیند اما به واسطه استفاده از دستگاه های خاموت زنی اتوماتیک می توان این فرایند را به راحتی هر چه تمام تر انجام داد.
یکی دیگر از قابلیت های این دستگاه ها برخورداری از دکمه خاموت زنی بر روی پنل این دستگاه ها است که با استفاده از آن می توان زاویه گردش صفحه را به طور اتوماتیک و پیوسته در زاویه های مختلفی تنظیم نمود که این مورد کمک شایانی به افزایش ظرفیت تولید خاموت خواهد کرد.

این پارامترها نیز بر روی قیمت دستگاه خاموت زن تمام اتوماتیک میلگرد تاثیر گذار می باشند که باید آن ها را در نظر گرفت.

◊ مطالعه کنید: کاربرد دستگاه خاموت زن

نظرات کاربران