قیمت دستگاه برش پلاسما cnc دست دوم

قیمت دستگاه برش پلاسما cnc دست دوم
06/07/2016

قیمت دستگاه برش پلاسما cnc دست دوم: دستگاه دست دوم در صورتی که از نظر قطعات داخلی سالم باشد آن گاه خرید آن بسیار مقرون به صرفه تر است.

قطعات و لوازم مختلفی در ساخت دستگاه برش پلاسما سی ان سی cnc مورد استفاده قرار می گیرد و در قیمت تمام شده دستگاه موثر می باشند. چنانچه مشاهده کردید یک دستگاه قیمتی بسیار پایین دارد بدانید که ممکن است برخی از آپشن ها در دستگاه حذف شده و یا از برند های معمولی موجود در بازار استفاده شده است و چنانچه یک دستگاه دارای قیمتی بالا بود بررسی کنید که چه آپشن ها و قابلیت هایی به آن افزوده شده و یا نوع برند تجهیزات به کار رفته در دستگاه چیست!

دستگاه برش پلاسما دارای یک ترانس است و قیمت ترانس به کار رفته در دستگاه برش پلاسما نیز بسیار متغییر است و بستگی به نوع برند آن و داخلی و یا خارجی بودن و میزان آمپر خروجی آن بسیار متغییر می باشد.

برخی از پارامترهایی که در مشخصات دستگاه برش پلاسما cnc مشاهده می شود و لازم است به آن ها دقت کافی و لازم داشته باشیم بدین شرح است:
کورس مفید حرکتی در محور X، Y، Z که برای مثال در برخی دستگاه ها برابر (X=3100,Y=2100,Z=300) است
سرعت حرکت
دقت در برش: که هر چه دقت دستگاه بیشتر باشد آنگاه پروسه انجام شده از ظرافت بیشتری برخوردار است برای مثال این دقت می تواند 0.2 میلی متر باشد.
سیستم کنترلر دستگاه در مدیریت دستگاه cnc بسیار موثر است و باید به گونه ای باشد که کاربر به راحتی بتواند با آن کار کند و یا در حین کار هنگ نکند.

این موارد برخی از پارامترهای موثر در کیفیت و قیمت دستگاه برش پلاسما cnc دست دوم است برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با متخصصین فعال این پایگاه تماس بگیرید و یا نیازها و خدمات خود را در این پایگاه ثبت کنید.

◊ مشاهده کنید: کاربرد دستگاه پلاسما

نظرات کاربران