قیمت دستگاه برش پلاسما کارکرده و دست دوم
خرید فروش دستگاه برش پلاسما

قیمت دستگاه برش پلاسما کارکرده و دست دوم

قیمت دستگاه برش پلاسما کارکرده و دست دوم: دستگاه دست دوم در صورتی که از نظر قطعات داخلی سالم باشد آن گاه خرید آن بسیار مقرون به صرفه تر است و می تواند جوابگوی نیاز شخص باشد.

قطعات و لوازم مختلفی در ساخت دستگاه برش پلاسما سی ان سی cnc مورد استفاده قرار می گیرد و در قیمت تمام شده دستگاه موثر می باشند. چنانچه مشاهده کردید یک دستگاه قیمتی بسیار پایین دارد بدانید که ممکن است برخی از آپشن ها در دستگاه حذف شده و یا از برند های معمولی موجود در بازار استفاده شده است و چنانچه یک دستگاه دارای قیمتی بالا بود بررسی کنید که چه آپشن ها و قابلیت هایی به آن افزوده شده و یا نوع برند تجهیزات به کار رفته در دستگاه چیست!

دستگاه برش پلاسما دارای یک ترانس است و قیمت ترانس به کار رفته در این دستگاه نیز بسیار متغییر است و بستگی به نوع برند آن و داخلی و یا خارجی بودن و میزان آمپر خروجی آن بسیار متغییر می باشد.

برخی از پارامترهایی که در مشخصات دستگاه برش پلاسما cnc مشاهده می شود و لازم است به آن ها دقت کافی و لازم داشته باشیم بدین شرح است:

  • کورس مفید حرکتی در محور X، Y، Z که برای مثال در برخی دستگاه ها برابر (X=3100,Y=2100,Z=300) است
  • سرعت حرکت
  • دقت در برش: که هر چه دقت دستگاه بیشتر باشد آنگاه پروسه انجام شده از ظرافت بیشتری برخوردار است برای مثال این دقت می تواند 0.2 میلی متر باشد.
  • سیستم کنترلر دستگاه در مدیریت دستگاه cnc بسیار موثر است و باید به گونه ای باشد که کاربر به راحتی بتواند با آن کار کند و یا در حین کار هنگ نکند.

این موارد برخی از پارامترهای موثر در کیفیت و قیمت دستگاه برش پلاسما cnc دست دوم است برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با متخصصین فعال این پایگاه تماس بگیرید و یا نیازها و خدمات خود را در این پایگاه ثبت کنید.

ایا برش پلاسما cnc دست دوم گزینه ی خوبی است؟

امروزه دستگاه های سی ان سی برش پلاسما، برای برش و جوش قطعات در بسیاری از صنایع و مشاغل دارای کاربرد گسترده ای هستند. برای آشنایی با مزایای این دستگاه ها، قیمت آن ها و نکاتی که باید در رابطه با خرید دستگاه برش پلاسمای دست دوم مد نظر قرار دهید؛ ادامه این مطلب را مطالعه نمایید.

برش پلاسما دست دوم

دستگاه برش پلاسما cnc کارکرده

با خرید دستگاه سی ان سی برش پلاسما می توانید انواع متریالی که رسانا هستند را مورد برش قرار دهید. این برش ها مخصوصا برای فلزاتی با ضخامت بیشتر، آسان صورت می گیرد. استفاده از این دستگاه برش، یک روش عالی برای ایجاد برش در قطعات فولاد ضد زنگ می باشد. همچنین قطعات آلومینیومی با ضخامت متوسط، از دیگر متریال تحت برش این دستگاه ها می باشند. اتوماتیک بودن دستگاه CNC برش پلاسما یک مزیت عالی برای این دستگاه به شمار می آید.

با بهره گیری از دستگاه برش پلاسما cnc،  قطعه مورد نظر هنگام برش ریزش پیدا نمی کند و همچنین درزی در آن ایجاد نمی شود. کار با این دستگاه ها موجب افزایش سرعت برش می شود؛ علاوه بر این، انجام برش های بسیار سخت با این دستگاه امکان پذیر است. از دیگر مزایای دستگاه سی ان سی برش پلاسما، کاهش هزینه برش قطعات نسبت به روش های دیگر می باشد. تجهیزات این دستگاه نیز از دوام و ماندگاری خوبی برخوردار هستند و همین موجب صرفه جویی در هزینه کار می شود.

قیمت دستگاه برش پلاسما cnc

قیمت این دستگاه به عوامل متعددی از جمله ابعاد و سایز دستگاه، تعداد تورچ ها، میزان ظرفیت پلاسما و نوع ریل گذاری بستگی دارد. همچنین کیفیت قطعات دستگاه، متریال به کار رفته در دستگاه و برند دستگاه بر روی قیمت آن تاثیر می گذارد.

دستگاه cnc برش پلاسما دست دوم

با توجه به مزایای ذکر شده برای این دستگاه ها و کاربرد گسترده آن ها در صنایع، افراد زیادی به فکر خرید این دستگاه ها می افتند. در این میان، ممکن است پرداخت قیمت دستگاه سی ان سی برش پلاسما برای همه امکان پذیر نباشد. در چنین مواردی بهترین کار، خرید یک دستگاه برش پلاسما cnc دست دوم می باشد. چنان چه می دانید؛ خرید یک دستگاه دست دوم از حساسیت بیشتری برخوردار است و باید از سالم بودن دستگاه اطمینان حاصل کنید. چنان چه دستگاه کارکرده از سلامت کافی برخوردار بوده و کیفیت لازم را داشته باشد؛ تا حد زیادی در هزینه ها صرفه جویی می شود.

قیمت دستگاه برش پلاسما cnc دست دوم نیز به عواملی نظیر سال تولید دستگاه و میزان کارکرد آن، کیفیت قطعات و برند آن بستگی دارد. هر چه دستگاه قدیمی تر باشد ریسک خرید بالاتر می رود. پیشنهاد ما به شما برای خرید یک دستگاه دست دوم، مراجعه به فروشگاه های معتبر می باشد تا با خیال آسوده خرید کنید.

برای خرید انواع ماشین آلات برشکاری و کسب اطلاع از قیمت دستگاه برش پلاسما cnc دست دوم با کارشناسان ما در بازار صنعت آرنیوس تماس بگیرید.

◊ مشاهده کنید: کاربرد دستگاه پلاسما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو