قیمت خرید فروش دستگاه cnc برش واترجت

قیمت خرید فروش دستگاه cnc برش واترجت
09/09/2015

قیمت خرید فروش دستگاه cnc برش واترجت: امروزه در صنعت انواع و اقسام دستگاه های برش واترجت با برندهای مختلف مشاهده می شود که هرکدام خصوصیت ها و ویژگی های خاص خود را دارند در این میان می توان این دستگاه ها را به سه دسته تقسیم کرد.

دستگاه های چینی ، ایرانی و اروپایی که در این میان دستگاه های چینی اکثرا قیمتی پایین تر نسبت به سایر دستگاه ها دارند ولی به لحاظ کیفیت و کارایی خرید و تهیه این دستگاه ها توصیه نمی شود. در مرحله بعد دستگه های ایرانی قرار دارند که بعضا کپی شده نمونه های خارجی می باشند و بعضی قطعات آن ها در داخل ساخته می شود و بعضی قطعات مانند پمپ ها از خارج کشور وارد می شود. و در نهایت دستگاههای اروپایی را داریم که از لحاظ قیمت بسیار بالاتر می باشند اما توجه داشته باشید که گرچه از لحاظ قیمتی این دستگاه ها دارای قیمتی بالا هستند اما دارای کیفیت و دقت بالا می باشند و در صورت خرید این دستگاه ها عملکرد دستگاه شما تضمین شده است.

قیمت این دستگاه ها را در سه رده می توان تقسیم بندی کرد
از 300 تا 700 میلیون تومان       خوب
از 80 تا 300 میلیون تومان         متوسط
از 20 تا 60 میلیون تومان           در رده های پایین

دستگاه cnc برش واترجت

همان طور که ملاحضه می شود دستگاه های واتر جت رنج قیمت خرید فروش و همچنین تنوع کیفیت بالایی را دارند و لذا در هنگام خرید باید دقت زیادی را به خرج داد. در بازار آرنیوس مرکز خدمات دستگاه cnc برش واترجت شما می توانید نمونه های مناسب را دریافت کنید.

مجله صنعتی آرنیوس مرجعی جهت معرفی خدمات این حوزه از صنعت می باشد و سعی نموده مناسب ترین ماشین آلات داخلی و خارجی در این حوزه را که از کارایی بالایی برخوردار هستند به خریداران و صنعتگران محترم معرفی نماید. شما نیز می توانید با ما تماس بگیرید و یا در بخش های داخلی محصولات متنوع را ملاحضه کنید.

  1. نکاتی مهم که در هنگام خرید واترجت باید در نظر بگیرید

  2. مقایسه دستگاه واترجت با دیگر دستگاه ها

  3. بررسی کیفیت برش واترجت

  4. مزیت ها و توانایی های برش واترجت

  5. کاربرد cnc برش واترجت در صنعت

  6. دستگاه برش واترجت چیست؟

نظرات کاربران