قیمت خرید فروش دستگاه خم کن پروفیل UPVC
فروش دستگاه خم کن، پانچ، پرس برک

قیمت خرید فروش دستگاه خم کن پروفیل UPVC

قیمت خرید فروش دستگاه خم کن پروفیل UPVC: قیمت ماشین آلات خم کن پروفیل به دلیل تنوعی که در این ماشین آلات مشاهده می شود بسیار متغییر است.

قیمت دستگاه خم کن پروفیل تابعی از برند و قطعات به کار رفته در آن دستگاه می باشد و هر چه این قطعات از کیفیت بالاتری بر خوردار باشند و همچنین توانایی ها و قابلیت های دستگاه بیشتر باشد آن گاه قیمت دستگاه بیشتر خواهد بود.

این دستگاه در ابعاد مختلفی ساخته و روانه بازار می شود و نوع انتخاب شما بستگی به حجم کاریتان دارد، ابعاد دستگاه خم کن پروفیل بستگی به ابعاد پروفیل مورد استفاده و همچنین وابسته به میزان شعاع خم است. هر چه این مقادیر کمتر باشد آن گاه ابعاد دستگاه مورد نیاز کوچک تر خواهد بود و در نتیجه قیمت تمام شده دستگاه کمتر می گردد و هر چه ابعاد پروفیل و شعاع خم بیشتر باشد آن گاه دستگاه بزرگتری نیاز است و به همان نسبت هزینه  بیشتری را باید صرف کرد.

سایز پروفیل در هر دستگاه متفاوت است برای مثال برخی از دستگاه ها تا سایز 40 میلی متر و برخی از دستگاه ها تا سایز 25 میلی متر و … این مورد برای هر دستگاه متغییر خواهد بود و بر قیمت دستگاه تاثیر گذار می باشد.

این ماشین آلات از نظر نوع برق مصرفی در دو نوع تک فاز و سه فاز می باشند که این مورد بستگی به سفارش خریدار دارد.

توسط دستگاه خم کن پروفیل UPVC یو پی وی سی می توان انواع پروفیل هایی از این جنس را به راحتی تغییر شکل داد و اشکال حلالی و قوسی و … را بر روی پروفیل UPVC یو پی وی سی پیاده سازی نمود و از آن ها در کاربرد های مختلفی استفاده کرد.

شما نیز از طریق مکاتبه با متخصصین ما می توانید از قیمت خرید فروش دستگاه خم کن پروفیل UPVC مطلع شوید و یا خدمات و نیاز های خود را در این پایگاه ثبت نمایید.

◊ مطالعه کنید: کاربرد دستگاه خم کن

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو