خرید فروش اره دورکن و پانل بر

قیمت خرید دستگاه پانل بر دست دوم

قیمت خرید دستگاه پانل بر دست دوم: در بازار صنعت آرنیوس شما می توانید دستگاه اره پانل بر دست دوم  مناسبی را جهت کسب و کار خود خریداری نمایید.

یکی از دستگاه هایی که امروزه در صنعت چوب و برش ام دی اف بسیار مورد استفاده قرار گرفته دستگاه اره پانل بر می باشد، این دستگاه در انواع مختلفی تولید و روانه بازار شده و هر کدام ویژگی های منحصر به فردی دارند، در این میان هستند صنعتگرانی که از بودجه کافی برای خرید دستگاه نو برخوردار نیستند و یا اینکه همان دستگاه دست دوم می تواند نیازهای آن ها را برطرف کند بر همین اساس روی به سمت خرید دستگاه پانل بر دست دوم می آورند.

خرید دستگاه دست دوم از حساسیت بالایی برخوردار است چرا که ممکن است دارای عیب و ایرادی باشد که در هنگام خرید از چشم شما دور مانده است. لذا در هنگام خرید از فروشنده درخواست کنید که این امکان را به شما بدهد که با دستگاه برای مدتی یا حتی ساعتی کار کنید تا از عملکرد آن مطمئن شوید.

خرید دستگاه پانل بر چه نو و چه دست دوم نیازمند دانستن یکسری نکات فنی است که لازم است هر خریداری در هنگام خرید به آن ها تسلط کافی داشته باشد تا بداند که قرار است چه دستگاه و با چه ویژگی هایی به وی تحویل داده شود و آیا دستگاه خریداری شده متناسب با نیازهای او است یا خیر!

برخی از پارامترهای مهم در انتخاب دستگاه بدین شرح است: ضخامت برش، طول برش، سرعت اره، سرعت اره خط زن، سرعت تغذیه پانل، سرعت برگشت اره، نوع نرم افزار مورد استفاده جهت کنترل دستگاه، تعداد میزهای پیشخوان، توان دستگاه و … که این ها بخشی از پارامترهای مهم می باشد که باید در نظر داشت و این پارامترها را با سایر دستگاه ها مقایسه کرد.

در بازار صنعت آرنیوس خرید بهترین دستگاه پانل بر دست دوم می تواند با بهترین شرایط توسط شما صورت گیرد، جهت دریافت قیمت خرید دستگاه پانل بر دست دوم با ما مکاتبه نمایید و یا نیازهای خود را در این پایگاه ثبت کنید.

مطالعه کنید:
اره پانل بر
کاربرد اره پانل بر

یک دیدگاه

  1. فردین اناخی

    14 اکتبر 2017 در 16:44

    ‌میخواستم قیمت و بدونم ممنون میشم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو