خرید فروش اره دورکن و پانل بر

قیمت خرید دستگاه اره دورکن دست دوم

قیمت خرید دستگاه اره دورکن دست دوم: قیمت انواع دستگاه اره دور کن ام دی اف mdf با برترین کیفیت و بهترین برندهای روز دنیا را از بازار صنعت آرنیوس بخواهید.

یکی از لازمه های تاسیس یک کارگاه کابینت سازی، دستگاه دورکن می باشد که خود به تنهایی قیمتی نزدیک به ده میلیون نیاز دارد.

عموامل متعددی در قیمت دستگاه اره دورکن ام دی اف تاثیر گذار می باشند که لازم است در هنگام خرید آن ها را در نظر بگیریم که برخی از این نکات به شرح زیر می باشد:
♦ گونیای پشت اره: برخی از دستگاه های موجود در بازار دارای گونیای پشت اره فرمان پذیر اتوماتیک می باشند که باعث می شود کار دستگاه با دقت بیشتری انجام شود.
♦ صفحه نمایشگر: وجود صفحه نمایشگر دیجیتال باعث می شود اپراتور بهتر بتواند با دستگاه ارتباط برقرار کند و فرمان های لازم را به دستگاه بدهد، از جمله فرمان دادن به گونیای پشت اره.
♦ کلمپ: جهت مهار بهتر قطعه کار نیاز به یک ابزار خاص است که معمولا از کلمپ یا گیره مخصوص استفاده می کنند.
♦ ساختار بدنه: ساختار و مکانیک بدنه باید به صورت یکپارچه باشد تا در هنگام ماشین کاری ارتعاش و لرزشی مشاهده نشود چرا که این ارتعاش و لرزش بر روی نتیجه کار تاثیر گذار خواهد بود.
♦ هود: در هنگام ماشین کاری گرد و غبار ناشی از برش چوب و ام دی اف در اطراف کار و همچنین فضا پخش می شود که لازم است دستگاه از هود تلسکوپی جهت جمع آوری این گرد و غبارها برخوردار باشد.
♦ روغن دان: هر دستگاهی به منظور روانی قسمت های مختلف خود نیازمند روغن کاری مداوم است و حال این روغن کاری می تواند دستی باشد و یا اتوماتیک که معمولا ماشین آلات امروزی همگی از روغن دان مرکزی برخوردار هستند.

این ها بخشی از آپشن های تاثیر گذار بر قیمت و کیفیت دستگاه اره دورکن می باشند، در بازار صنعت آرنیوس شما می توانید به قیمت خرید دستگاه اره دورکن دست دوم ام دی اف MDF دست یابید، کافیست با کارشناسان  ما ارتباط برقرار کنید و یا نیاز و خدمات خود را در این پایگاه ثبت کنید.

مطالعه کنید:
اره دورکن
کاربرد اره دورکن

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو