قیمت انواع دستگاه صفحه تراش نو و دست دوم
خرید فروش دستگاه صفحه تراش

قیمت انواع دستگاه صفحه تراش نو و دست دوم

قیمت انواع دستگاه صفحه تراش نو و دست دوم : صفحه تراش های موجود در بازار بسته به نوع دستگاه و نوع برند و سال ساخت قیمت های متفاوتی را دارند.

در صنعت ماشین کاری انواع مختلفی از دستگاه های صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد که ماشین آلات صفحه تراش یکی از این نمونه دستگاه ها می باشند که استفاده های فراوانی را دارند. در بازار و همچنین کارگاه های صنعتی دو نوع دستگاه صفحه تراش وجود دارد: 1- صفحه تراش مکانیکی  2- صفحه تراش هیدرولیکی

اساس کار دستگاه های صفحه تراش هیدرولیکی بر اساس مکانیسم حرکتی سیلندر و پیستون به کار رفته در آن است، با حرکت پیستون به سمت جلو سر ماشین به سمت جلو حرکت داده می شود و بدین ترتیب قلم دستگاه شروع به براده برداری می کند.

امروزه به دلیل حضور دستگاههای فرز در صنعت مشاهده می کنیم که استفاده و کاربرد صفحه تراش ها محدودتر از قبل شده است اما با این حال در برخی از کاربردها مشاهده می کنیم که استفاده از دستگاه صفحه تراش بهتر پاسخ گوی ما خواهد بود.

یکی از مهمترین اصول در هنگام کار با دستگاه صفحه تراش مربوط به بستن قطعه کار بر روی دستگاه است که این عمل باید به گونه ای صورت گیرد که قطعه کار تراز باشد و در بین دو فک گیره محکم بسته شده باشد و دقت داشته باشید که در صورتی که قطعه کار به طور صحیح بر روی دستگاه بسته نشده باشد ممکن است به دستگاه آسیب بزند و همچنین بر کیفیت کار نیز تاثیر گذار است که باعث می شود کیفیت کار کم شود. لذا همواره دقت داشته باشید که برای بدست آوردن کیفیت خوب باید قطعه کار به طور کاملا تراز بر روی دستگاه وصل شده باشد.

قیمت انواع دستگاه صفحه تراش نو و دست دوم را می توانید از ما دریافت کنید و همچنین می توانید نیازها و خدمات خود را در این پایگاه ثبت نمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو