خرید فروش دستگاه cnc فرز

فروش CNC فرز سنتر عمودی VMC

فروش CNC فرز سنتر عمودی VMC : آیا تصمیم به خرید CNC فرز سنتر عمودی VMC را دارید ما بهترین های را برای فروش به شما معرفی می کنیم.

گستره وسیعی از این نوه ماشین ها در بازار موجود است که در این قسمت به معرفی نمونه ای از این ماشین ها می پردازیم :

VMC – 1000L : بدنه طراحی شده برای این دستگاه، کاری مشترک از متخصصان ایرانی و تایوانی است. اما در طراحی هر وسیله صنعتی باید مسئله صادرات آن را نیز در نظر گرفت و باید با توجه به منطقه مورد نظر، از متخصصان مربوط به همان منطقه که به بازار آشنایی دارند استفاده کرد و که یکی از اهداف تولید این ماشین ها صادرات آن به کشور های اروپایی بود از این رو از متخصصان آلمانی نیز مشاوره و هم فکری نیز دریافت شد.

تمام مراحل ساخت CNC فرز سنتر عمودی VMC – 1000L به صورت کاملا تخصصی و با در نظر گرفتن جدیدترین متد های صنعت مکانیک و ماشین آلات اجرا و عملی شد. شرکت زمینس یکی از معتبر ترین شرکت های صنعتی در دنیا به شمار می رود که متخصصان مربوط به ساخت CNC فرز سنتر عمودی VMC – 1000L نیز توسط متخصصان شرکت زیمنس اموزش دیده اند و این ماشین ها با داشتن دانش کافی و توانایی های بالای فنی و مهندسی طراحی و پیاده سازی شده اند.

در این دستگاه سعی شده که تمام کم و کاستی های مربوط به ماشین های فرز در رده اقتصادی رفع شود و توانایی های آن بالاتر رود و در عین حال با هزینه ای کمتر از مدل های گران قیمت تر، روانه بازار شود.

برخی از مشخصات این دستگاه عبارتست از :
◊ نوع کنترلر : siemens 808D  و نوع سروموتورها : siemens
◊ ریل های به کار رفته در ساخت دستگاه از نوع linear way و با برند roxroth آلمان می باشد.
◊ بال اسکروهایی که در ساخت این دستگاه به کار رفته از نوع دومهره کلاس C3 با برند PMI / HIWIN تایوان است.

بازار صنعت ایران و گروه آرنیوس به عنوان یکی از ارائه دهندگان خدمات خرید فروش CNC فرز سنتر عمودی VMC در ایران می باشد شما نیز چنانجه تصمیم به خرید و یا فروش این دستگاه دارید می توانید با ما تماس بگیرید و یا نیاز خود را ثبت کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو