فروش مولتی اسپیندل دریل سوراخکاری
خرید فروش اسپیندل موتور

فروش مولتی اسپیندل دریل سوراخکاری

فروش مولتی اسپیندل دریل سوراخکاری: درصورتی که نیازمند مولتی اسپیندل جهت انجام عملیات سوراخکاری هستید می توانید نیاز خود را با ما در میان بگذارید تا به بهترین نحوه ممکن نیازهای شما را تامین کنیم.

در کارگاه های سنتی به منظور سوراخکاری قطعه هایی که نیازمند ایجاد بیشتر از یک سوراخ هستند، لازم است که فرایند سوراخکاری در چندین مرحله صورت گیرد و یا اینکه می توان با چندین دستگاه عملیات سوراخکاری را انجام داد، که استفاده از این روش ممکن است باعث ایجاد خطاهای متعددی گردد و یا باعث عدم یکنواختی کار گردد همچنین انجام این نوع ماشینکاری مستلزم صرف زمان، نیروی انسانی و به کار بردن ماشین آلات بیشتری است.

روش گفته شده در بالا جهت تولید قطعه هایی با تیراژ کم می تواند مناسب باشد و توجیه پذیر باشد اما جهت سوراخکاری قطعه هایی که در تیراژ بالایی هستند مناسب نیست. چرا که حفظ فواصل بین سوراخ ها، فواصل کاری و همچنین رعایت تلرانس های در نظر گرفته در نقشه ی کاری به راحتی امکان پذیر نیست و علاوه بر این از نظر اقتصادی نیز مقرون به صرفه نمیباشد و قابل توجیه نیست.

مولتی اسپیندل دریل سوراخکاری

به عنوان مثال جهت سوراخکاری بر روی یک قطعه که باید بر روی آن تعداد 4 سوراخ در فاصله ها و موقعیت های معین ایجاد شود، لازم است که یک نیروی انسانی سوراخ های مورد نظر را در 4 مرحله به ترتیب انجام دهد اما با استفاده از یک مولتی اسپیندل می توان این فرایند را در یک چهارم زمان صرف شده انجام داد.

این عمل باعث می شود که علاوه بر اینکه عملیات مورد نظر با دقت بالایی انجام شود همچنین باعث می شود که به تعداد 4 برابر در وقت و نیروی انسانی و ماشینکاری صرفه جویی شود. شاید در نظر اول هزینه مولتی اسپیندل برای شما سخت باشد اما این مورد در زمان کوتاهی جبران خواهد شد.

گروه آرنیوس مرکز فروش مولتی اسپیندل دریل سوراخکاری با برندهای معتبر

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو