فروش ماشین تراش کاروسل در ایران
خرید فروش دستگاه کاروسل

فروش ماشین تراش کاروسل در ایران

فروش ماشین تراش کاروسل در ایران: بهترین دستگاه های تراش کاروسل موجود در بازار ایران را جهت انجام فرایند های ماشین کاری به شما معرفی می کنیم.

دستگاه های کاروسل یکی دیگر از ماشین آلات تراش هستند که در حوزه های خاصی از صنعت مورد استفاده قرار می گیرند و از آن ها برای برشکاری قطعات خاصی استفاده می شود.

نمونه های مختلفی از دستگاه های تراش در بازار موجود هستند که هر کدام برای کاربردهای خاصی مورد استفاده قرار می گیرند و ابزار های خاصی را استفاده می کنند. در فرایند تراش کاری عواملی از قبیل شکل کار، جنس قطعه کار، شرایط عملیات ماشین کاری، هزینه ها و … از جمله عوامل و فاکتور های مهمی می باشند که در انتخاب نوع ابزار برشی بسیاری موثر هستند. ابزارهای برشی که امروزه در صنعت استفاده می شود از دقت بالایی برخوردار هستند که این دقت حاصل سال ها توسعه و پیشرفت می باشد.

قطرهای مختلفی از دستگاه تراش کاروسل در بازار موجود می باشد که برخی از این قطرها بدین شرح است: 2500، 3200، 4000، 5000، 6300، 8000 میلی متر و 10000 تا 16000 میلی متر و همچنین کنترلر های سی ان سی cnc مختلفی بر روی آن ها نصب شده است.

برای اجرای پروسه های ماشین کاری بر روی قطعه کارهای بزرگ و پله دار باید از دستگاه تراش های عمودی با قطر کف تراشی تا 10 متر استفاده کرد این دستگاه تراش ها در صنعت با نام دستگاه تراش کاروسل شناخته می شود و انواع مختلفی دارد. اکثر دستگاه تراش های کاروسل از سیستم های سی ان سی cnc بهره مند هستند و این سیستم های کنترل عددی توانایی های بالایی را به دستگاه اضافه می کند.

بازار صنعت آرنیوس به عنوان یکی از معتبرترین مراکز فروش ماشین تراش کاروسل در ایران می باشد شما می توانید با کارشناسان ما مکاتبه نمایید و یا نیازها و خدمات خود را در این پایگاه ثبت کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو