فروش لوازم قطعات انواع اسپیندل HSD arel
خرید فروش اسپیندل موتور

فروش لوازم قطعات انواع اسپیندل HSD arel

فروش لوازم قطعات انواع اسپیندل HSD arel: اسپیندل ها از جمله قطعات کاربردی در ماشین آلات cnc هستند که لازم است در هنگام کار با آنها دقت و توجه کافی را داشت تا کارایی مناسب را داشته باشند.

اسپیندل موتورها از نظر نوع تعویض ابزار به دو دسته ی اصلی دستی و اتوماتیک تقسیم می شوند که در نوع تعویض ابزار اتوماتیک عملیات تعویض ابزار به صورت خودکار انجام می گیرد.

همچنین در تقسیم بندی دیگری که برای این اسپیندل موتورها داریم از نظر نوع سیستم خنک کنندگی است که به دو نوع هوا خنک یا Air cooling و آب خنک یا Water cooling تقسیم بندی می شوند. در سیستم های آب خنک عملیات براده برداری بسیار روانتر و کم صداتر صورت می گیرد و بیشتر در ماشینکاری اجسام سخت همانند سنگ ها و فلزات مورد استفاده قرار می گیرد.

این موتورها از بلبرینگ های خاصی استفاده می کنند به طوری که توانایی تحمل دور های بالا را داشته باشند و بتوانند با توانایی مناسبی به سرعت مورد نظر برسند.

قطعات انواع اسپیندل HSD arel

موتور اسپیندل ها با موتورهای معمولی تفاوت های عمده ای دارند که بدین شرح است: اولین و مهمترین تفاوتی که در این موتورها مشاهده می شود بلبرینگ هایی است که در ابتدا و انتهای موتور استفاده شده است. این بلبرینگ ها باید به نحوی باشند که توانایی کارکرد در دورهای بالا را داشته باشند به عنوان مثال توان حرکت در دورهای 18000 دور بر دقیقه را داشته باشند که برای این منظور باید از بلبرینگ های سری سری ۶۰۰۰ یا سری ۷۰۰۰ داخل فیبر یا سری ۷۰۰۰ سرامیکی در ساخت آنها استفاده شود.

دو برند hsd و arel به عنوان دو برندی هستند که در بازار بسیار جا افتاده اند و بسیاری از ماشین سازان از این نوع اسپیندل ها استفاده می کنند که یکی محصول ایتالیا و دیگری محصول ترکیه است و هر کدام توانسته اند کارایی مناسبی را از خود نشان دهند.

گروه آرنیوس مرکز جهت فروش لوازم قطعات انواع اسپیندل HSD arel و سایر برندهای مطرح موجود در بازار است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو