فروش سی ان سی منبت 8 کله هد متحرک
خرید فروش دستگاه منبت چند کله

فروش سی ان سی منبت 8 کله هد متحرک

فروش سی ان سی منبت 8 کله هد متحرک: دستگاه cnc منبت 8 کله هد متحرک یکی از دستگاه های پرکاربرد صنایع چوب است که توسط بازار صنعت آرنیوس به فروش می رسد.

هر دستگاه طراحی شده که در صنعت موجود است با توجه به نیازها و کاربردهایی که ما از آن داریم طراحی شده است، دستگاه های سی ان سی منبت 8 کله هد متحرک نیز از این قاعده مستثنی نبوده. طراحی و اصول به کار رفته در دستگاه های سی ان سی منبت شامل مکانیزم انتقال قدرت، نوع سروو موتورها، نوع اسپیندل موتورها و استپ موتور ها، نوع سیستم کنترلر و بسیاری موارد دیگر می شود.

یکی از نکات مهم که در زمینه طراحی ماشین آلات سی ان سی منبت 8 کله باید در نظر بگیریم وزن سنگین هد یا دکل دستگاه است، برای درک این مطلب هد دستگاه را در نظر بگیرید که قرار است 8 اسپیندل را جا به جا نماید در حالی که دستگاه در روز بالای 15 ساعت کار می کند، این مسئله باعث استهلاک بالا در دستگاه سی ان سی منبت 8 کله خواهد شد از همین رو استفاده از دستگاه های سی ان سی منبت هد متحرک در فرایندها و کارهای خاصی توصیه می شود.

سی ان سی منبت 8 کله هد متحرک معمولا در ابزار زنی بر روی کارهای با ابعاد بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد و ساختار این دستگاه ها به گونه است که اسپیندل بر روی دکل دستگاه نصب شده است و این دکل در راستای محور y حرکت می کند.

همچنین این نکته قابل ذکر است که هزینه تمام شده دستگاه در حالت هد متحرک یا دکل متحرک نسبت به میز متحرک کمتر می باشد.

در بازار صنعت آرنیوس فروش سی ان سی منبت 8 کله هد متحرک با خدمات ویژه صورت می گیرد، جهت بهرمندی از خدمات ویژه با ما همراه باشید و با متخصصان ما مکاتبه نمایید.

مطالب بیشتر: کاربرد سی ان سی مبنت چند کله

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو