فروش دستگاه cnc چوب دست دوم و کارکرده

فروش دستگاه cnc چوب دست دوم و کارکرده
12/06/2016

فروش دستگاه cnc چوب دست دوم و کارکرده: فروش فوق العاده دستگاه سی ان سی برش چوب دست دوم به منظور برش کاری و حکاکی بر روی چوب در بازار صنعت آرنیوس صورت می گیرد.

افرادی که از بودجه کافی و مناسب برای خرید برخوردار نمی باشند معمولا یا به سراغ دستگاه دست دوم می روند و یا خرید اقساطی دستگاه. انجام هر دوی این عمل ها در هر شرایطی که باشد می تواند بسیار سودمند واقع گردد چرا که شما با خرید دستگاه به رونق کسب و کار خود کمک کرده اید و در صورت داشتن کمی خلاقیت و پشتکار در انجام کار می تواند به سود دهی و بازدهی بالایی دست یابید.

برخی از ویژگی های دستگاه های سی ان سی cnc برش چوب موجود در بازار بدین شرح می باشند:

  • برخورداری از اسپیندل های قدرتمند ( توان این موتور اسپیندل ها قدرت دستگاه را مشخص می کند)
  • دارای نرم افزار artcam ( برای ارتباط با کنترلر دستگاه و پیاده سازی طرح باید به این نرم افزار مسلط باشیم)
  • سیستم خنک کننده اسپیندل ( این خنک کننده در دو نوع آب خنک و هوا خنک است، البته نوع هوا خنک آن آلودگی صوتی بالایی ایجاد می کند)
  • سیستم بال اسکرو ( نوع برند مورد استفاده در ball screw مهم است چرا که تنها عضوی است که بیشترین حرکت و جابه جایی را دارد)
  • قابلیت 2 محور و یا 3 محوری ( هر چه تعداد محورهای دستگاه بیشتر باشد قابلیت مانور آن نیز بیشتر خواهد بود و از طرفی قیمت دستگاه نیز بالا تر خواهد بود )
  • کنترلر سیستم( به عبارتی دیگر مغز سیستم و باید به گونه ای باشد که تحت هیچ شرایطی در بین کار هنگ نکند)

این ها بخشی از ویژگی های مربوط به دستگاه سی ان سی برش و حکاکی چوب بود که باید در هنگام خرید به دقت آن ها را در نظر گرفت.

دستگاه cnc چوب دست دوم

در بازار صنعت آرنیوس فروش دستگاه cnc چوب دست دوم و کارکرده صورت می گیرد که شما نیز می توانید در این پایگاه مناسب ترین خرید و یا سفارش را داشته و یا می توانید نیاز و خدمات خود را در این پایگاه ثبت کنید. همچنین مرکز خدمات تعمیر دستگاه cnc برش چوب در این پایگاه ارائه می شود.

حتما مطالعه کنید:
صنعت چوب
کاربردها

نظرات کاربران