فروش دستگاه cnc برش چوب ارزان قیمت

12/06/2016

فروش دستگاه cnc برش چوب ارزان قیمت: چنانچه حوزه کاری شما مربوط به کارهای ساده و نه چندان پیچیده است آنگاه خرید دستگاه سی ان سی چوب با قیمت ارزان می تواند برای شما مناسب باشد.

البته در این جا منظور از دستگاه ارزان دستگاهی است که از نظر کیفیت در سطح مطلوبی می باشد اما برخی از مزایای دستگاه های سی ان سی حرفه ای را دارا نیست.

برخی از ویژگی های ماشین آلات سی ان سی برش و حکاکی چوب ارزان قیمت به شرح زیر می باشد:

  • از نظر قیمتی این دستگاه ها قیمت تمام شده بسیار کمتری نسبت به دستگاه های حرفه ای دارند، لذا اکثر کسب و کارهای کوچک می توانند اقدام به خرید آن کنند.
  • فولاد به کار رفته در ساخت سازه این دستگاه cnc از استحکام بالایی برخوردار نیست و در حد معمول می باشد.
    اسپیندل میزان قدرت دستگاه را نشان می دهد اما از آن جا که معمولا هدف از خرید این دستگاه ها انجام ماشین کاری های ساده است لذا اسپیندل آن توان بسیار زیادی ندارد.
  • هر دستگاه دارای یکسری متعلقات جانبی است از قبیل سروو موتور، استپ موتور، بال اسکرو، لاینر های حرکتی و … که این اقلام مورد استفاده معمولا از برند های سطح متوسط بازار می باشند.

دستگاه cnc برش چوب

از دستگاه CNC برش و حکاکی چوب جهت انجام بسیاری از کارهای برش دو بعدی و حکاکی های سه بعدی استفاده می شود، نکته مهم در مورد این ماشین ها این است که علاوه بر چوب بر روی سایر قطعاتی که استحکام و سختی بالایی ندارند می توان این دستگاه را به کار برد. به عبارت دیگر با خرید این دستگاه شما توانسته اید یک ماشین چند کاره خرید کنید یعنی انجام عملیات برش، تراش و حکاکی بر روی رنج مختلفی از مواد و در حوزه های مختلف کاری

از طریق تماس با واحد فروش دستگاه cnc برش چوب ارزان قیمت در بازار صنعت آرنیوس می توانید خدمات ارزنده ای را دریافت کنید و یا می توانید خدمات خود را در این مرکز ثبت نمایید و  و از خدمات مرکز خرید cnc چوب کارکرده و دست دوم در این پایگاه بهرمند شوید.

حتما مطالعه کنید:
صنعت چوب
کاربردها

نظرات کاربران