فروش دستگاه cnc برش واترجت دست دوم
خرید فروش دستگاه cnc برش واترجت

فروش دستگاه cnc برش واترجت دست دوم

فروش دستگاه cnc برش واترجت دست دوم : یکی از دلایلی که ممکن است برخی از صنعتگران اقدام به خرید دستگاه دست دوم کنند ممکن است قیمت بالای دستگاه نو و یا عدم توانایی مالی باشد.

اما در هر صورت چنانچه تصمیم به خرید دستگاه دست دوم دارید بهتر است دستگاهی را خریداری نمایید که از نظر فنی کاملا سالم باشد و بعدها هزینه های بالای تعمیر و نگهداری را به شما تحمیل نکند.

دستگاه های برش واترجت از جمله دستگاه های جدید در صنعت می باشند که با قابلیت های بالای خود پا به عرصه صنعت نهادند. و خرید و فروش آن ها را به وفور در کشور شاهد هستیم، اما اینکه از کجا و چه کسی بخریم یکی از سوالاتی است که ذهن اکثریت را به خود مشغول می کند.

cnc برش واترجت دست دوم

از جمله ویژگی های این دستگاه ها می توان به این موارد اشاره کرد: امکان برش مواد با ضخامت ها و سختی های بالا، دستگاه برش واترجت برخلاف دستگاه های لیزر قابلیت برش فلزهایی از قبیل آلمینیوم و اغلب فلزات انعکاسی را دارد، برخی مواد نسبت به حرارت ناشی از برش از خود واکنش نشان می دهند

اما با توجه به ماهیت سرد برش واترجت می توان گفت بهترین گزینه برای این گونه مواد است و در واقع میتوان گفت هرگونه ماده ای که در برابر آب حساس نباشد قابلیت برش با واترجت را دارد، برش واترجت باعث تغییرات فیزیکی و شیمیایی ( ناشی از حرارت ) در محل برش نمی شوند. جهت خرید فروش انواع cnc واترجت می توانید با ما در ارتباط باشید.

در ادامه توجه شما را به چند مقاله در این زمینه جلب می کنیم که امیدواریم کمکی در جهت اهداف شما باشد.

  1. نکاتی مهم که در هنگام خرید واترجت باید در نظر بگیرید

  2. مقایسه دستگاه واترجت با دیگر دستگاه ها

  3. بررسی کیفیت برش واترجت

  4. مزیت ها و توانایی های برش واترجت

  5. کاربرد cnc برش واترجت در صنعت

  6. دستگاه برش واترجت چیست؟

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو