فروش دستگاه cnc برش لیزر 90*130
خرید فروش دستگاه cnc حکاکی لیزر

فروش دستگاه cnc برش لیزر 90*130

فروش دستگاه cnc برش لیزر 90*130 : یکی از نمونه های پر کاربرد دستگاه سی ان سی برش حکاکی لیزری مربوط به ابعاد 130*90 می شود و از همین رو خرید و تقاضای این نوع دستگاه بسیار زیاد است و خرید و فروش آن افزایش یافته.

ابعاد بیان شده در این جا، بیان کننده ابعاد میز کار دستگاه سی ان سی برش حکاکی لیزری می باشد و بیشتر برای برش و حکاکی اجسام و قطعات کوچک و متوسط به کار می رود و از نظر ابعادی یکی از پر استفاده ترین دستگاه ها به شمار می رود.

برای برش و حکاکی قطعات بزرگ تر دستگاه سی ان سی برش حکاکی لیزری با ابعاد 130*250 پیشنهاد می شود.

سی ان سی cnc برش لیزر 90*130

دستگاه های برش لیزری این قابلیت را دارند که طرح مورد نظر را با دقت و کیفیت بالا بر روی قطعه کار مورد نظر پیاده سازی کنند از این دستگاه در حوزه های مختلف کاری از قیبل ساخت و برش و حکاکی بر روی کیف، کفش، پوشاک، چرم، شیشه، لوازم تزئینی و … استفاده می شود.

دستگاه سی ان سی برش حکاکی لیزری معمولا در ابعاد 250*130 و 130*90 و 60*90 سانتی متر و توان های 60 ، 80 ، 100 ، 130 ، 150 وات ساخته و عرضه می شوند.هنگام خرید این دستگاه های باید توجه داشت که قطعات به کار رفته در آن ها از نوع مرغوب ترینشان باشد.

شما نیز در صورتی که تصمیم به خرید و یا فروش دستگاه cnc برش لیزر 90*130 دارید می توانید با ما تماس بگیرد و یا نیاز خود را در این پایگاه ثبت کنید.

cnc برش لیزر 90*130
cnc برش لیزر 90*130

یکی از نمونه های پر کاربرد دستگاه های برش لیزری، دستگاه cnc برش لیزر 90*130 می باشد. جالب است بدانید در دستگاه های cnc برش لیزر، میز لیزر از مهم ترین قسمت های دستگاه لیزر به شمار می رود و نوع میز به صورت مستقیم در عملکرد دستگاه لیزر تاثیر می گذارد. اهمیت میز لیزر تا حدی است که برای معرفی دستگاه cnc برش لیزر از ابعاد میزها استفاده می‌شود.

ابعاد میز دستگاه برش لیزر

میز دستگاه ليزر دارای ابعاد و مدل های مختلفی می باشد. در اینجا نیز منظور از عدد انتهایی دستگاه cnc برش لیزر 90*130، ابعاد میز کار دستگاه برش حکاکی لیزر است. در عملیات حکاکی با لیزر، از میز کار کوچک‌تر از ابعاد 90*130 استفاده می شود؛ در حالی که میز با ابعاد بزرگ تر برای برش لیزری مناسب است.

دستگاه cnc برش لیزر 90*130 نیز به دلیل ابعاد متوسطی که دارد، برای کار برش و حکاکی لیزری بر روی اجسام کوچک و متوسط، مورد کاربرد گسترده ای قرار می گیرد. به طور کلی دستگاه های برش و حکاکی لیزری از نظر ابعاد، عمدتا شامل سایز های  250*130 و 130*90 و 60*90 می باشند.

اهمیت دستگاه cnc برش لیزر 90*130

دستگاه cnc برش لیزر 90*130، يک دستگاه حکاکی برش لیزر کارامد است که با استفاده از آن می توان انواع برش ها و حکاکی ها را بر روی مواد مختلف در سایزهای کوچک و متوسط انجام داد. این دستگاه ها به دلیل دقت و سرعت بالا در ایجاد برش، باعث کاهش دور ریختگی، خرابی و ضایعات می شوند؛ همچنین استهلاک نیز ندارند و از این نظر دارای صرفه اقتصادی می باشند.

علاوه بر این، ابعاد مناسب اين دستگاه ها امکان نصب آن را در محیط های متفاوتی نظیر کارگاه‌ها، فروشگاه ها و همچنین شرکت‌های گوناگون فراهم می‌کند. حمل این دستگاه ها نیز به دلیل قابلیت حمل به صورت قطعات جدا ازهم، آسان است. این قطعات را می توان در محیط مورد نظر مونتاژ کرد.

نکات مهم در هنگام خرید دستگاه لیزر

اگر می خواهید دستگاه برش لیزر را برای حکاکی بر روی متریال غیرفلزی استفاده کنید، توصیه ما به شما خرید یک دستگاه با وات کمتر است. اما اگر به دنبال برش مواد فلزی هستید، دستگاه هایی که قدرت وات بیشتری دارند، برای شما مناسب است.

هرچه قدرت تیوپ لیزر بیشتر باشد، کیفیت حکاکی و ظرافت آن کمتر می شود، اما کیفیت برش افزایش می یابد. بنابراین اگر دستگاه را برای کاری بیشتر از حکاکی، نیاز دارید، پیشنهاد ما تهیه دستگاهی با تیوپ لیزر 130 وات به بالا، می باشد.

در این میان دستگاه برش و حکاکی لیزر با تیوپ لیزر 100 وات، هم برای برش و هم حکاکی، مناسب به نظر می رسد. علاوه بر توجه به تیوپ لیزر دستگاه لازم است که توان پاور دستگاه را نیز در نظر بگیرید، تا با تیوپ لیزر هماهنگ باشد.

با توجه به کاربرد گسترده دستگاه cnc برش لیزر 90*130، در صورتی که تمایل به خرید این دستگاه دارید و یا قصد دارید دستگاه خود را به فروش برسانید، می توانید با کارشناسان ما در بازار صنعت آرنیوس در تماس باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو