فروش دستگاه cnc برش لیزر پلکسی گلاس

24/04/2016

فروش دستگاه cnc برش لیزر پلکسی گلاس : بهترین و مناسب ترین دستگاه های سی ان سی لیزر برش و حکاکی در بازار صنعت آرنیوس با قیمت مناسب عرضه می شود.

در سال های اخیر به دلیل قابلیت های منحصر به فرد پلکسی گلاس شاهد گسترش استفاده از آن برای مصارف مختلفی بودیم. این ماده ظاهری شفاف مانند شیشه دارد و علاوه بر این از مقاومت بالایی برخوردار است و دارای تنوع رنگ گوناگونی می باشد.

با استفاده از دستگاه سی ان سی برش و حکاکی لیزر به راحتی می توان این ماده را برش داد و یا بر روی آن حکاکی انجام داد، کار تراش خورده با دستگاه سی ان سی برش و حکاکی لیزر کاملا تمیز خواهد بود و لبه های کار بدون هیچ گونه خوردگی می باشد.

از این ماده برای ساخت انواع تابلو ها، لوازم زینتی، ویترین مغازه ها و همچنین طراحی داخلی غرفه ها، تندیس ها و یادبود ها، نورگیر  و پنجره ساختمان ، ساخت حمام و  بسیاری موارد دیگر استفاده می شود.

در حال حاضر بهترین و مناسب ترین دستگاه جهت انجام هرگونه برشکاری و حکاکی بر روی پلکسی گلاس دستگاه سی ان سی برش و حکاکی لیزر می باشد و با این دستگاه علاوه بر ایجاد برش بر روی پلکسی برای حکاکی و برش در سایر حوزه ها از قبیل چوب، پلاستیک، چرم، پارچه و … نیز می توان استفاده کرد.

بازار صنعت آرنیوس با برخورداری از کارشناسان برجسته بهترین خدمات مربوط به فروش دستگاه cnc برش لیزر پلکسی گلاس در اختیار صنعتگران قرار می دهد، شما نیز در صورتی که تصمیم به خرید و یا فروش دستگاه cnc برش لیزر پلکسی گلاس دارید با ما تماس بگیرید و یا نیاز ها و خدمات خود را در این پایگاه ثبت کنید.

نظرات کاربران