فروش دستگاه cnc برش لیزری چرم

23/04/2016

فروش دستگاه cnc برش لیزری چرم : صنعت چرم روز به روز در حال گسترش است و به همان نسبت استفاده از دستگاه های برش لیزری چرم نیز افزایش یافته است. صنعت چرم به عنوان یکی از حرفه های پردرامد به شمار می آید و درامد حاصل از این کار مناسب است البته در صورتی که در این حرفه از تکنولوژی نیز بهره ببریم.

یکی از ماشین هایی که در صنعت چرم به کار می رود دستگاه سی ان سی برش و حکاکی لیزر می باشد که با استفاده از آن می توان طرح ها و نقش های بسیاری زیبا و برجسته ای را بر روی چرم پیاده سازی کرد. حوزه کاری صنعت چرم بسیار گسترده می باشد به همین دلیل است که این حوزه از صنعت با استقبال خوبی مواجه شده.

برخی از حوزه های کاری صنعت چرم عبارتست از ساخت :  کفش ، کیف ، روکش مبلمان ، تابلو ، کمربند ، روکش صندلی اتومبیل و …..

برخی از ویژگی های کاربرد دستگاه برش و حکاکی لیزر به این شرح است : پیاده سازی طرح مورد نظر با سرعت بالا، دقت در اجرای کار، اجرای کار بدون زدگی در لبه ها، آسانی و سهولت در کار با دستگاه سی ان سی لیزر، پیاده سازی طرح های شکیل و همچنین پیچیده بر روی چرم و …

بازار صنعت ایران-آرنیوس با بهره گیری از متخصصان برجسته همواره توانسته بهترین و مناسب ترین مشاوره ها را در زمینه تهیه این ماشین الات به خریداران و فروشندگان ارائه دهد. شما نیز در صورتی که تصمیم به خرید و یا فروش دستگاه cnc برش لیزری چرم دارید می توانید با ما تماس بگیرید و یا نیاز و خدمات خود را در این پایگاه ثبت کنید.

فروش دستگاه cnc برش لیزری چرم

 

نظرات کاربران