فروش دستگاه کاروسل 2 متری و 6 متری
خرید فروش دستگاه کاروسل

فروش دستگاه کاروسل 2 متری و 6 متری

فروش دستگاه کاروسل 2 متری و 6 متری: دستگاه کاروسل 2 متری و 6 متری یکی از ماشین آلاتی هستند که معمولا توسط صنعتگران بسیار مورد توجه قرار می گیرند.

انوع مختلفی از دستگاه های تراش کاروسل در صنعت وجود دارد که هر کدام به نوعی می توانند نیازهای صنعتی شما را رفع کنند. از دستگاه تراش کاروسل جهت ماشین کاری و ساخت قطعات سنگین استفاده می شود.

دستگاه های تراش انواع مختلفی دارند و هر کدام برای عملکردهای مختلفی استفاده می شوند و بسته به ابعاد کاری و نوع کار می توان از دستگاه های مختلفی استفاده نمود. برای مثال در عملیات تولید در مقیاس های متوسط معمولا به طور گسترده ای از دستگاه های سری تراش استفاده می شود. از دستگاه های تراش اتوماتیک که به صورت تک محوری و یا چند محوری هستند جهت تولید انواع مختلف قطعات کوچک با استفاده از ملیه های استوانه ای استفاده می شود.

این دستگاه ها دارای حرکت های مختلفی هستند که این حرکت ها توسط بادمک هایی که برای همین منظور تراشیده شده اند کنترل می گردد. کلیه عملیات مربوط به این سری از دستگاه های تراش از جمله تغذیه تدرجی ماده اولیه به داخل گیره فشنگی، با استفاده از سوراخی که در محور اصلی تعبیه شده است صورت می گیرد و به طور اتوماتیک انجام می شود و فقط در زمان تعویض میله ماده اولیه، دستگاه نیازمند مراقبت و سرکشی است.

دنیای مربوط به دستگاه های تراش بسیار گسترده است و جای بحث بسیاری دارد، دستگاه های تراش کاروسل در قطرهای مختلفی از جمله 2500، 3200، 4000، 5000، 6300، 8000، 10000 تا 16000 میلی متر در بازار موجود هستند و از سیستم کنترلی آن ها یا به صورت ساده است و یا به صورت cnc .

در مرکز فروش دستگاه کاروسل 2 متری و 6 متری در بازار صنعت آرنیوس شما می توانید از مشاوران ما بهترین پشتیبانی ها را دریافت نمایید، همچنین می توانید نیازها و خدمات خود را در این پایگاه ثبت کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو