فروش دستگاه کاروسل دست دوم و کارکرده
خرید فروش دستگاه کاروسل

فروش دستگاه کاروسل دست دوم و کارکرده

فروش دستگاه کاروسل دست دوم و کارکرده: دستگاه های دست دوم و کارکرده در صورتی که از نظر فنی سالم باشند می توانند جوابگوی بسیاری از نیازهای صنعتگران باشند.

هنگام خرید دستگاه کاروسل دسته دوم و کارکرده باید دقت و توجه بیشتری را به کار ببریم و این اطمینان را کسب کنیم که دستگاه مورد نظر از نظر فنی سالم است که برای این منظور نیاز است که مشخصه های فنی دستگاه را به خوبی بررسی کنیم و به آن ها تسلط کافی داشته باشیم.

هنگام خرید دستگاه کاروسل لازم است که با کارشناسان خبره در این حوزه به طور کامل مشورت کنیم و اگر خود نیز از مهارت کافی برخوردار هستیم بازهم نیاز به مشورت می باشد چرا که ممکن است نکته ای در مورد خرید دستگاه از نظر ما پنهان شده باشد که ما آن را در نظر نگرفته باشیم.

برخی از این پارامترها که لازم است در نظر بگیریم بدین شرح است:
کشور سازنده دستگاه و همچنین سال ساخت دستگاه و این را در نظر داشته باشید که هرچه دستگاه قدیمی تر باشد از امکانات و تکنولوژی کمتری برخوردار خواهد بود.
قطر میز دستگاه، که بر حسب نوع دستگاه مقادیر مختلفی را می تواند داشته باشد.
قطر کارگیر دستگاه، که بر حسب میلی متر بیان می شود و مثلا در یک نمونه دستگاه این مقدار برابر mm6300 است.
ارتفاع قطعه کار، که این مورد نیز معمولا بر حسب میلی متر ذکر می شود
وزن قطعه کار، هر دستگاه کاروسل توانایی تحمل وزن خاصی را دارد مثلا برخی از دستگاه ها توانایی حمل 160 تن و برخی دیگر توانایی حمل 50 تن را دارند.
و ….

این پارامترها برخی از نکات مهم در هنگام خرید دستگاه کاروسل کارکرده و دست دوم است که با توجه به نیازهای خود باید مناسب ترین را انتخاب نماییم. فروش دستگاه کاروسل دست دوم و کارکرده بخشی از خدمات بازار صنعت آرنیوس است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو