فروش دستگاه پرس برک cnc دست دوم
فروش دستگاه خم کن، پانچ، پرس برک

فروش دستگاه پرس برک cnc دست دوم

فروش دستگاه پرس برک cnc دست دوم: ما مناسب ترین ماشین آلات پرس برک با کیفیت را که از کارایی بالایی برخوردار هستند جهت خرید به شما معرفی می کنیم.

دستگاه های سی ان سی برک دست دوم و کارکرده جزو ماشین آلاتی هستند که در هنگام خرید آن ها باید وسواسی بیشتری به خرج داد، بهتر است که هنگام خرید دستگاه پرس برک cnc ، دستگاه مذکور در حال کار باشد در این صورت این اطمینان را کسب می کنید که دستگاه از نظر فنی سالم است و مشکل فنی ندارد.

این ماشین آلات دارای یک سری مشخصه های فنی خاصی هستند که باید در هنگام خرید آن ها را در نظر بگیریم. هر دستگاه توانایی برش ورق های فلزی مشخصی را از نظر عرض و ضخامت دارد که این مشخصات باید با توجه به نیاز های شما و نوع کار شما تخمین زده شود. عرض این ماشین آلات می تواند از 1.5 متر تا 16 متر متغییر باشد و قدرت آن ها نیز از 40 تا 3800 تن متغییر می باشد. هر دستگاه یک دامنه مشخصی برای عرض کار و میزان قدرت اعمالی دارد.

هر کدام از دستگاه های پرس برک cnc دست دوم دارای تجهیزات مکانیکی هیدرولیکی و الکتریکی هستند که طبق برنامه خاص فرایند پرس و خم کاری را انجام می دهند و این تجهیزات در عملکرد دستگاه بسیار موثر هستند لذا به نوع این تجهیزات و برند آن ها دقت کافی را داشته باشید.

قابل ذکر است که ماشین آلات پرس برک در نوع NC نیز از کارایی مناسبی برخوردار هستند اما دستگاه NC در مقایسه با دستگاه cnc از دقت پایین تری برخوردار استT شما نیز در صورتی که دقت زیادی را نیاز ندارید می توانید نوع NC را خریداری کنید.

جهت خرید و فروش دستگاه پرس برک CNC دست دوم می توانید با متخصصین ما مکاتبه نمایید.

◊ مطالعه کنید: کاربرد دستگاه پرس برک

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو