فروش دستگاه پرس برک سی ان سی cnc
فروش دستگاه خم کن، پانچ، پرس برک

فروش دستگاه پرس برک سی ان سی cnc

فروش دستگاه پرس برک سی ان سی cnc: شما می توانید در بازار صنعت آرنیوس انواع مختلف ماشین آلات مربوط به پرس برک را جهت خرید سفارش دهید.

دستگاه پرس بریک یکی دیگر از ماشین آلات صنعتی پرکاربرد است که از آن در صنایع مختلفی استفاده می شود این دستگاه به عنوان ابزاری جهت خم کردن انواع ورق ها به کار می رود . دستگاه پرس برک سی ان سی cnc با بهره گیری از فناوری سی ان سی توانسته کارایی و قابلیت های فراوانی را در اختیار اپراتور قرار دهد به طوری که با یک برنامه ریزی صحیح می توان عملیات مختلفی را بر روی ورق های فلزی انجام داد.

دستگاه پرس برک سی ان سی cnc از اجزای مختلف مکانیکی، الکتریکی و هیدرولیکی ساخته شده است و با ایجاد یک نیروی بسیار قوی ورق های فلزی را شکل دهی می کند، لازم است که در هنگام کار با دستگاه پرس برک دقت بسیاری داشته باشید، کار با این دستگاه نیازمند ملاحضه های ایمنی بالایی می باشد.

هر دستگاه پرس برک سی ان سی cnc دارای یکسری مشخصات فنی است که باید آن ها در نظر گرفت:
محدوده عرضی دستگاه را مد نظر داشته باشید هر چه این محدوده بزرگ تر باشد ورق های عریض تری را می تواند تحت پوشش خود قرار دهد. برای مثال این محدوده می تواند از 1.25 متر تا 6 متر متغییر باشد و یا مقادیر دیگر.
محدوده تناژ دستگاه پرس برک، این محدوده را با توجه به نوع کاری که از دستگاه انتظار دارید تعیین نمایید برای مثال در یک نمونه دستگاه این مقدار برابر 35 تا 600 است و در سایر دستگاه ها ممکن است مقدار دیگری نیز داشته باشد.

شما نیز برای خرید می توانید با متخصصان ما در مرکز فروش دستگاه پرس برک سی ان سی cnc در بازار صنعت آرنیوس مکاتبه نمایید و یا نیاز های خود را ثبت کنید.

◊ مطالعه کنید: کاربرد دستگاه پرس برک

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو