فروش دستگاه پرس برک سی ان سی کارکرده
فروش دستگاه خم کن، پانچ، پرس برک

فروش دستگاه پرس برک سی ان سی کارکرده

فروش دستگاه پرس برک سی ان سی کارکرده: دستگاه پرس برک cnc کارکرده و دست دوم در صورتی که از نظر فنی سالم باشد می تواند نیازهایتان را تامین نماید.

دستگاه های پرس برک cnc کارکرده و دست دوم در بازار بسیار زیاد هستند و اکثر آن ها جوابگوی نیازهای متقاضیان می باشند، البته ذکر این نکته لازم است که دستگاه دست دوم و قدیمی معمولا بسیاری از قابلیت های دستگاه های نو و جدید را ندارد و به خاطر دست دوم بودن، بیشتر قطعات دستگاه عمر مفید خود را طی کرده اند، اما به هر حال چنانچه از موقعیت مالی مناسبی برخوردار نیستید و یا دستگاه دست دوم تامین کننده نیازهای شما است می توانید با خرید دستگاه پرس برک سی ان سی کارکرده و دست دوم نیازهای خود را تحت پوشش قرار دهید.

ماشین آلات پرس برک در دو نوع NC و CNC هستند و دقت نوع CNC از NC بیشتر می باشد برای مثال دقت در ماشین آلات NC اگر 0.1 باشد آن گاه دقت در ماشین آلات سی ان سی برابر 0.01 است و هر چه دقت دستگاه بیشتر باشد کیفیت کار انجام شده بیشتر خواهد بود و دست ما برای انجام کارهای ظریف بازتر خواهد بود.

یکی از پارامترهای مهم که در دستگاه های پرس برک کارکرده و دست دوم باید در نظر بگیرید هزینه های تعمیر و نگهداری دستگاه است، چراکه گاهی مشاهده می کنید که این هزینه ها آنقدر زیاد است که مبلغ سرمایه گذاری شما برای تعمیرات دستگاه از خرید یک دستگاه نو بیشتر خواهد شد! لذا به مشخصات فنی دستگاه به خوبی دقت داشته باشید.

هر کدام از این دستگاه ها یک عرض خاص و یک ضخامت خاص را تحت پوشش خود قرار می دهند و در ورق هایی که در بازه عرضی مذکور هستند را می توان ماشین کاری کرد.

بازار صنعت آرنیوس مرجع فروش دستگاه پرس برک سی ان سی کارکرده و دست دوم از شما دعوت می کند جهت برخورداری از خریدی مطمئن با کارشناسان ما مکاتبه نمایید.

◊ مطالعه کنید: کاربرد دستگاه پرس برک

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو