فروش دستگاه سی ان سی چوب کوچک

فروش دستگاه سی ان سی چوب کوچک
12/06/2016

فروش دستگاه سی ان سی چوب کوچک: در بازار صنعت آرنیوس بهترین خدمات فروش انواع و اقسام ماشین آلات و دستگاه های سی ان سی برش چوب در ابعاد بزرگ و کوچک ارائه می گردد.

استفاده از دستگاه های سی ان سی cnc برش چوب در ابعاد کوچک به خاطر قیمت و کارآیی آن ها بسیار با استقبال مواجه شده و بسیاری از افرادی که به دنبال حرفه مناسب در صنعت چوب هستند این دستگاه را انتخاب می کنند.

دستگاه و ماشین های سی ان سی چوب ارزان ماشین هایی می باشند که دارای خصوصیات و ویژگی های زیر باشند:

  1. ♦ این دستگاه ها در صنایعی از قبیل : تابلو سازی، ساخت مصنوعات پلکسی گلاس، ماکت سازی، ساخت مدل با استفاده از مواد غیر سخت، ساخت لوازم و کالاهای تزئینی، جواهر سازی و …استفاده می شوند.
  2. ♦ این ماشین ها از نظر نظر قیمت بسیار ارزان تر از سی ان سی های حرفه ای و بزرگ می باشند.
  3. ♦ سازه این دستگاه ها سبک است.
  4. ♦ اسپیندل به کار رفته در این ماشین آلات دارای توان کمی است و از آن در برشکاری و تراش مواد با سختی کم می توان استفاده کرد.
  5. ♦ متعلقات و لوازم جانبی کمتری نسبت به سایر دستگاه های سی ان سی cnc بزرگ دارند.
  6. ♦ قطعات به کار برده شده در این ماشین ها در سطح برندهای متوسط بازار می باشد.

دستگاه سی ان سی چوب

از دستگاه سی ان سی چوب ارزان به منظور برش و حکاکی در دو بعد و سه بعد برای موادی که دارای سختی بالایی نیستند استفاده می شود. این دستگاه ها این توانایی را دارند که بر روی اکثر مواد غیر فلزی و بر روی فلزهای نرم تراش کاری و یا براده برداری را نیز انجام دهند. اما دقت بفرمایید که از این دستگاه ها نمی توان جهت کار بر روی سنگ، فولاد و مواد سخت استفاده کرد.

ابعاد مختلفی از این ماشین ها در بازار موجود می باشد که برخی از نمونه های آن بدین شرح است:
30*30 یا 40*30 سانتی متر
120*120 سانتی متر
120*180 سانتی متر
130*250 سانتی متر

در بازار صنعت آرنیوس مرکز فروش دستگاه سی ان سی چوب کوچک جهت دریافت مشاوره شما می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید و یا خدمات خود را ثبت نمایید و همچنین از خدمات مرکز فروش دستگاه سی ان سی برش چوب بهره مند شوید.

حتما مطالعه کنید:
صنعت چوب
کاربردها

نظرات کاربران