فروش دستگاه سی ان سی منبت 4 کله تخت
خرید فروش دستگاه منبت چند کله

فروش دستگاه سی ان سی منبت 4 کله تخت

فروش دستگاه سی ان سی منبت 4 کله تخت: دستگاه cnc منبت 4 کله می تواند در دو نوع تخت و روتاری باشد که تمام مدل های مختلف این دستگاه در بازار صنعت آرنیوس به فروش می رسد.

دستگاه سی ان سی منبت می تواند در مدل های مختلفی باشد و این تقسیم بندی بر اساس کلاس دستگاه و مشخصات فنی آن صورت می گیرد. این ماشین آلات می توانند در انواع مختلف 1،4،6،8،10،12 کله در بازار مشاهده شوند، علت استفاده از دستگاه های چند کله این است که به طور همزمان می توان چندین قطعه کار را منبت کاری و برش کاری کرد که به این ترتیب سرعت عمل در انجام کار افزایش خواهد یافت و این به عنوان مهم ترین نکته کاری این دستگاه می باشد.

یکی از این مدل ها که در بازار و صنعت چوب بسیار مورد استفاده قرار می گیرد دستگاه سی ان سی منبت 4 کله است، البته شایان ذکر است که دستگاه مدل 8 کله در بین تمام مدل های چند کله بیشترین فروش و متقاضی را دارد، اما در برخی موارد و کاربرد های خاص و همچنین دلایل مالی می توان از دستگاه 4 کله نیز استفاده کرد.

در این دستگاه ها باید طراحی بدنه به گونه ای باشد که لرزش و تنشی در بدنه دستگاه مشاهده نشود چرا که در حین انجام کار این لرزش و تنش می تواند به قطعه کار منتقل شود و در نتیجه، کار نهایی با مشکل مواجه شود.

هنگام خرید دستگاه سی ان سی منبت 4 کله به مشخصات فنی آن دقت کنید تا انتخاب خوب و مناسبی داشته باشید مواردی از قبیل: نوع اسپیندل موتور، نوع سروو موتور، نوع سیستم های حرکتی، دقت حکاکی، سرعت حرکت، ابعاد و فضای کاری، نوع کنترلر و …

بازار صنعت آرنیوس با فروش دستگاه سی ان سی منبت 4 کله تخت با کیفیت و کارایی مناسب شما را در رونق کسب و کار و توسعه کاری یاری می کند.

مطالب بیشتر: صنعت cnc چند کله

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو