فروش دستگاه سی ان سی برش لیزری چوب

24/04/2016

فروش دستگاه سی ان سی برش لیزری چوب : انواع دستگاه های سی ان سی برش و حکاکی لیزر در ابعاد و توان های مختلف با بهترین برند های در بازار صنعت آرنیوس عرضه و به فروش می رسد.

دستگاه سی ان سی برش لیزری چوب یکی از ماشین آلات ایده ال برای انجام برش کاری و همچنین حکاکی بر روی مواد مختلف نظیر چوب، پارچه، چرم، سنگ، شیشه و … می باشد. در واقع با استفاده از این دستگاه می توان ظریف ترین و پیچیده ترین طرح ها را بر روی مواد مختلف پیاده سازی کرد.

صنعت چوب روز به روز در حال تغییر و تحول است و طرح ها و نقش های ظریفی هر روز به این حوزه وارد می شود اما جهت پیاده سازی بسیاری از این طرح ها نیازمند دستگاهی هستیم که بتواند طرح مورد نظر را با سرعت و دقت بالایی پیاده سازی نماید، دستگاه مناسب برای اجرای این کار دستگاه سی ان سی برش لیزری چوب می باشد.

اگر به کارهای انجام شده با دستگاه سی ان سی برش لیزری چوب دقت کنیم متوجه می شویم که از دقت و ظرافت بالایی برخوردار می باشند. این دستگاه علاوه بر برش توانایی ایجاد حکاکی را دارد به طوری که تصویر اشخاص و یا مناظر را به زیبایی می توان بر روی قطعه چوب پیاده سازی کرد.

جهت استفاده از دستگاه لیزر در مد حکاکی کافی است که قدرت دستگاه را تنظیم کنیم و با این روش می توان بین دو حالت حکاکی و برش تغییر وضعیت داد و یا میزان رنگ حکاکی را به دلخواه تغییر داد.

شما نیز در صورتی که تصمیم به خرید یا فروش دستگاه سی ان سی برش لیزری چوب دارید با ما تماس بگیرید تا از نظرات کارشناسانه ما بهره مند شوید و یا نیاز و درخواست خود را در این پایگاه ثبت کنید.

نظرات کاربران