فروش دستگاه سی ان سی برش لیزری چوب
خرید فروش دستگاه cnc حکاکی لیزر

فروش دستگاه سی ان سی برش لیزری چوب

فروش دستگاه سی ان سی برش لیزری چوب : انواع دستگاه های سی ان سی برش و حکاکی لیزر در ابعاد و توان های مختلف با بهترین برند های در بازار صنعت آرنیوس عرضه و به فروش می رسد.

دستگاه سی ان سی برش لیزری چوب یکی از ماشین آلات ایده ال برای انجام برش کاری و همچنین حکاکی بر روی مواد مختلف نظیر چوب، پارچه، چرم، سنگ، شیشه و … می باشد. در واقع با استفاده از این دستگاه می توان ظریف ترین و پیچیده ترین طرح ها را بر روی مواد مختلف پیاده سازی کرد.

صنعت چوب روز به روز در حال تغییر و تحول است و طرح ها و نقش های ظریفی هر روز به این حوزه وارد می شود اما جهت پیاده سازی بسیاری از این طرح ها نیازمند دستگاهی هستیم که بتواند طرح مورد نظر را با سرعت و دقت بالایی پیاده سازی نماید، دستگاه مناسب برای اجرای این کار دستگاه سی ان سی برش لیزری چوب می باشد.

اگر به کارهای انجام شده با دستگاه سی ان سی برش لیزری چوب دقت کنیم متوجه می شویم که از دقت و ظرافت بالایی برخوردار می باشند. این دستگاه علاوه بر برش توانایی ایجاد حکاکی را دارد به طوری که تصویر اشخاص و یا مناظر را به زیبایی می توان بر روی قطعه چوب پیاده سازی کرد.

استفاده از cnc لیزر چوب

جهت استفاده از دستگاه لیزر در مد حکاکی کافی است که قدرت دستگاه را تنظیم کنیم و با این روش می توان بین دو حالت حکاکی و برش تغییر وضعیت داد و یا میزان رنگ حکاکی را به دلخواه تغییر داد.

شما نیز در صورتی که تصمیم به خرید یا فروش دستگاه سی ان سی برش لیزری چوب دارید با ما تماس بگیرید تا از نظرات کارشناسانه ما بهره مند شوید و یا نیاز و درخواست خود را در این پایگاه ثبت کنید.

یکی از دستگاه های مدرن برای ایجاد برش و حکاکی توسط اشعه لیزر روی چوب، دستگاه سی ان سی برش لیزری چوب است. در این دستگاه ها از تکنولوژی لیزر برای ایجاد برش و حکاکی های چشمگیر و متنوع با ظرافت بالا روی چوب استفاده می شود. برش هایی که توسط لیزر صورت می گیرد، از دقت بسیار بالایی بهره می برند، که این امر به دلیل باریک بودن پرتو لیزر می باشد.

استفاده از cnc لیزر چوب
cnc لیزر چوب

امروزه از تکنولوژی لیزر در اکثر صنایع و مشاغل، استفاده می شود و این فناوری به جزء لاینفک مشاغل تبدیل شده است. بهتر است در مورد ویژگی های برش لیزر روی چوب بیشتر بدانیم. امروزه اشعه لیزر برای برش و حکاکی روی چوب، فلز، شیشه، چرم، کاشی و سرامیک و … به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرد.

مزایای برش لیزری

برش هایی که توسط لیزر ایجاد می شود، در مقایسه با سایر روش های سنتی و برش توسط دستگاه های دیگر، از دقت بیشتر و خطای کمتری برخوردار است. همچنین این برش ها ظرافت بیشتری داشته و تیز ترین لبه ها نیز به زیبایی برش می خورند. دلیل این امر باریک بودن و قطر کم اشعه لیزر است. در صنعت چوب، از پرتو لیزر برای برش و ایجاد حکاکی به منظورپیاده سازی نقش های مختلف روی چوب استفاده می شود.

کاربرد دستگاه سی ان سی برش لیزری چوب

از دستگاه سی ان سی برش لیزری چوب می توان برای ساخت اشانتیون های تبلیغاتی چوبی، ماکت های مختلف از جنس چوب، وسایل دکوری چوبی و … استفاده کرد. علاوه بر این، دستگاه سی ان سی برش لیزری چوب برای ایجاد برش روی چرم و پارچه نیز کاربرد دارد. این مواد تا عمق خاصی قابل برش هستند. دستگاه cnc برش لیزری چوب در مشاغلی مانند ساخت مبلمان و نجاری بسیار پر کاربرد است. همچنین ایجاد نقوش روی کابینت ها، ساخت قاب های متنوع و تابلوها، پارتیشن ها و حک لوگو بر روی وسایل چوبی در شرکت های تجاری از دیگر کاربردهای آن می باشند.

ویژگی های دستگاه سی ان سی برش لیزری چوب

دستگاه سی ان سی برش لیزری چوب برش هایی ظریف ایجاد نموده و میزان خطای دستگاه بسیار کم است. همچنین این دستگاه از سرعت بالایی برخوردار است و با سرعت و دقت بالا فایل ورودی را اجرا کرده و به مرحله نهایی می رساند. به همین دلیل کار با این دستگاه زمان بر نیست. دامنه عمق های قابل حکاکی توسط این دستگاه گسترده بوده و در حین کار، گرد و غبار کمی تولید می کند؛ بنابراین نیاز به تمیزکاری سطوح نیست. علاوه بر این، نتیجه برش ها و حکاکی ها، بسیار تمیز بوده و لبه های ناصافی  نخواهیم داشت.

چنان چه قصد تهیه دستگاه cnc برش لیزری چوب را دارید و می خواهید کسب و کار خود را آغاز کنید و یا قصد ارتقا دستگاه فعلی خود به مدل های جدیدتر و پیشرفته تر را دارید، با کارشناسان برجسته ما در بازار صنعت آرنیوس در تماس باشید و از مشاوره ها و خدمات ما بهره ببرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو