فروش دستگاه سنگ زنی چرخ دنده و ابزار
خرید فروش دستگاه سنگ زنی

فروش دستگاه سنگ زنی چرخ دنده و ابزار

فروش دستگاه سنگ زنی چرخ دنده و ابزار: دستگاه های مخصوص سنگ زنی برای قطعات مختلف از جمله ابزار آلات و چرخ دنده را به شما عرضه می کنیم.

دستگاه های سنگ زنی امروزه دست خوش تغییرات بسیاری شده اند و همگی از ایده ها و تکنولوژی های جدیدی بهره مند هستند، دستگاه های قدیمی دارای یکسری معایب بودند که این معایب در ماشین آلات امروزی تا حدودی برطرف شده است.

در دستگاه های امروزی معمولا از سنگ های مدولی دو لبه دیگر استفاده نمی شود و آن را با مدل های دیگری جایگزین نموده اند. در دستگاه های امروزی چرخ دنده و سنگ هر دو همچون یک پیچ حلزون و چرخ حلزون با یکدیگر درگیر می شوند از این فرایند پیچ حلزون حکم سنگ دستگاه را دارد و چرخ حلزون حکم چرخ دنده را دارد.

در این فرایند در هنگام اجرای سنگ زنی، دندانه های سنگ با دندانه های چرخ دنده درگیر می شوند و در خلال انجام پروسه براده برداری به دلیل مارپیچ بودن سنگ مشاهده می کنیم که هنگام حرکت چرخشی سنگ، چرخ دنده نیز حرکت و چرخش می کند.

لذا در ماشین آلاتی که با این سیستم کار می کنند به منظور حرکت چرخ دنده دیگر نیازی به نیروی محرکه جداگانه نیست و در نتیجه چرخ دنده در محل تکیه گاه خود بر روی دستگاه این توانایی را دارد که به صورت آزاد و روان بر حول محور خود چرخش و دوران کند و در نتیجه بدین روش می توان یکی از معایب مربوط به دستگاه های سنگ زنی را رفع نمود.

همچنین لازم است که عمر مفید سنگ مورد استفاده در دستگاه سنگ زن افزایش یابد که برای این منظور تعداد لبه های سنگ را افزایش می دهند که در نتیجه میزان سایش سنگ کمتر می گردد و بدین روش عمر مفید سنگ افزایش می یابد.

فروش دستگاه سنگ زنی چرخ دنده و ابزار یکی از خدمات بازار صنعت آرنیوس است که می توانید اطلاعات بیشتر را از متخصصین ما دریافت نمایید و یا همچنین می توانید نیازها خدمات خود را در این پایگاه ثبت کنید.

◊ مشاهده کنید: کاربرد دستگاه سنگ زنی

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو